Vtipná, šokující věta po sexu 😀. Jaká vás dostala?

baruneckam
5. pro 2020

Trochu na odlehčení. Jaká věta, poznámka, nebo konstatování Vás po sexu dostala. Mě dnes, po...,kdy jsme oba spokojeně oddychovali manžel říká :A teď si představ, že prasata mají orgasmus 7minut🤦‍♀️😀. No po 15 letech co jsme spolu, 7letech manželství a dvou dětech luxusní poznámka ❤️. Ale miluju ho, co vy??!

amazonkajanik
5. pro 2020

@baruneckam já prohlásila,že z tohohle bývají děti. Podzimní bouřka,vypadla elektrika nu a teď bude synovi rok a půl 😉,ale z nadpisu mě napadla hláška z Lhář,lhář "tak jaká jsem byla?" "Měl jsem uz lepší!" 😂😂😂

cherie24
5. pro 2020

@baruneckam mě tenkrát dostala otázka - Bylas? Sex trval asi 2 minuty, já se nestihla ani rozkoukat a už byl konec. No stačilo, pak už jen kamarádi 😁

andrea93133
5. pro 2020

Hmm.. ten můj mě po sexu požádal o ruku 🤭 po 8 letech vztahu.. romantika že jo 🤣

verusak87
5. pro 2020

Můj bývalý mi řekl, že se musíme rozejít 😠 ale brzy mi došlo, že to bylo to nejlepší, co pro mě kdy udělal 🙂

smudlinka10
6. pro 2020

"Ahaa, tak takovej je sex z lasky!"... Jo, poprve priznal, ze se do me zamiloval. 😂

smudlinka10
6. pro 2020

@cherie24 Takovej sex jsem mela 13let, 2-5 minut a ja ani nemrkla, natoz abych byla. 😂

leniczka23
6. pro 2020

Já měla narozeniny, ten den sex a manžel se mi udělal na kozičky a v tu chvíli zařval ,, všechno nejlepšíí" 🤣🤣🤣 myslela jsem že umřu smíchy.

zuziktom
6. pro 2020

@leniczka23 no co , dárek vyrobený z lásky 😀 .. ale zasmála jsem se 😀

rejalin
6. pro 2020

My jsme takhle leželi a tulili se s manželem po sexu, dlouhé ticho, on koukám do stropu. Tak mu říkám "na co myslíš?".. "no přemýšlím, že kdybych naprogramoval ten úkol takhle, tak by..." 😁 (Manžel v tu dobu studoval matfyz)

properjoey
6. pro 2020

Taky jsme tak v klidu a tiše oddechovali a přítel z ničeho nic hlasitě zahlasil:"HOOO-TOOO-VOOO" (jako syn, když chce utřít zadek)🤣🤣🤣mysleli jsme, že puknem smíchy, od té doby je to taková občasná hláška na pobavení...

tinaprofi
6. pro 2020

No, když to tak čtu... Tak jsem ráda, že po tom drží hubu 😅😂

letalnica
6. pro 2020

@rejalin Miláčku, na co myslíš? Na to samý co ty. A kolik ti to vyšlo? 🙂 🙂

95newmommy2020
6. pro 2020

Když byl manžel hotovy, tak si semnou plácl s řekl. :”fakt dobrý ty vole” 😄

rejalin
6. pro 2020

@letalnica 😁😁😁

guliii
6. pro 2020

@baruneckam no hlášku nemám, ale můžeš manželovi říct, že prasata mají orgasmus až 30 minut a mají až půl litru ejakulatu. A prasnice mají reflex nehybnosti, stačí se jich v říji dotknout a uplnene ztuhnou. Tak až bude další sex můžeš to na něj na oplátku vybalit 😃😃😃 nebo mu řekni vtip. Jestli ví proč má kanec tak smutný oči? Protože manželka je svině a děti jsou prasata. To mi řekl můj muž, ale ne při sexu 😃😉

emillyhk
6. pro 2020

Manžel, tehdy jsme spolu chodili teprve krátce: "Vypadáš jako takovej ten vlasatej trol" 😂 Tak jsem se probrala z euforie, vyhrabala se z postele a celá nervózní to šla zkontrolovat - a fakt jo, vlasy mi trčely jak natupírovaný 🤣🤣 Dodneška se tomu občas smějeme...

baruneckam
autor
6. pro 2020

@andrea93133 😀😀😀

baruneckam
autor
6. pro 2020

@leniczka23 😀😀😀 no co, měla si to i s ohňostrojem

baruneckam
autor
6. pro 2020

@95newmommy2020 😀👍

lennus
6. pro 2020

Povídala mi tuto historku bývalá kolegyně, že její kamarádka spala s cizincem a po sexu se jí ptal Did you come? A ona na to Where? 😀 Pro neznalé Aj - udělala ses (měla jsi orgasmus)? Zároveň to v doslovném překladu znamená - přišla jsi? Jde o frázi a ona na to Kam?

barmil
6. pro 2020

@emillyhk manzel mi taky říká ty můj trolliku, tak snad máme každá svého manžela 😂🙏🙈

emillyhk
6. pro 2020

@barmil 😂😂 Já bych se nebála 😉

piggy123
6. pro 2020

@lennus to mi připomíná můj první sex s manželem 😂 Manžel je Němec. No a já tehdy před lety ještě nebyla tak zkušená a znalá v němčině. A on ke konci povídá: “Ich komme” (doslovný překlad: přijdu/přicházím 🙈 ) A já na něj: “Was? Wohin?” (Co? Kam?) 🤣🤣🤣

michaela_2
7. pro 2020

“Uděláš zítra tu rajskou?”

😁👌