Vzaly byste 8letou dceru na koncert?

luciev3s
30. čer 2021

Ahoj maminy, mam dotaz, zda byste vzali 8lete dite na vecerni koncert do prirodniho divadla? Dcera by strasne rada šla, nikdy na takove akci nebyla, tak ji to zajima, ale mam obavy, aby tam na me nekoukali lidi divne, ze takhle mala je na koncerte. Samozrejme nehodlám pit alkohol a kdyz ji to nebude bavit, jedeme domu.

verunkanatalka
30. čer 2021

Ano vzala…Jsou prázdniny, tak si je užívejte…🙂Já vzal tenkrát dceru v 7 letech na koncert Kabátů, dnes je jí 22 let a vzpomíná na to dodnes jako na jeden nejlepších zážitků z dětství…👍

crutela
30. čer 2021

Určitě vzala 🙂(

jako_mala_holka
30. čer 2021

Ano, klidně i mladší

neomenia
30. čer 2021

Ano, vzala, loni jsme byli 3 x v létě na večerní venkovní tančírně s dcerou tehdy 6 let a syn 1,5 roku tam spal v kočáru, úplně v pohodě. Když chce jit, jen do toho!!!!

kamino
30. čer 2021

Naprosto v pohodě, prcek s námi jezdí po koncert od 3 let.. byl s námi i na ACDC a Guns n Roses 🙂

pavlusak
30. čer 2021

@luciev3s rozhodne ANO!! Bude to pro ni super zazitek na ktery bude dlouho vzpominat!! 8 let uz je v pohode!

keksik002
30. čer 2021

@luciev3s urcite ano 🙂

jarla
30. čer 2021

klidně,poslední živý koncert na které jsem byla, byli Kabáti (v Ostravě) a malí fanoušci tam byli také,odhadem i menší, než je dcerka

jana_zofie
30. čer 2021

V pohode. My jako mali chodili na koncerty ke dni mesta a podobne. Klidne i vecer, kdyz bylo neco co jsme chteli videt.

cilkat
30. čer 2021

V osmi letech už bych neváhala (pokud to není třeba něco řvavého, u čeho bych zvažovala riziko poškození sluchu).

klokanka31
30. čer 2021

@luciev3s Určitě bych vzala. Jen jí držet dál od ožralců a podobně 🙂

luciev3s
autor
30. čer 2021

@kamino Tak to mam radost, mam totiz i lupeny na Pearl Jam, tak to mozna misto manzela vezmu dcerku, ktera na ne strasne touzi jit(asi teda je dost mnou ovlivnena) 😁🙈

malinkaelinka
30. čer 2021

Jakožto dcera muzikanta říkám velké ANO, mně bral táta na zkoušky i koncerty od mala a podepsalo se to na mě jen v dobrem 😊

barmil
30. čer 2021

@luciev3s dcera se mnou byla v 5letech na Hip Hop kempu, teda jen jeden večer, koupila jsem special sluchátka proti hluku. Pak na Chinaski, pak Enrique Iglesias, Ben Cristovao, Ed Sheeran. Prostě co poslouchá, tam jdem. Na lidi kašli.

jana7ka
30. čer 2021

Určitě jo.

korin
30. čer 2021

Syn má 9 a asi by to byl problém, protože nesnáší hluk. Vždycky, když jdeme na nějakou folklorní akci, tak se to v něm bije. Moc se mu to líbí a zároveň si drží ruce na uších.

kamino
30. čer 2021

@korin sluchátka, super vec

sayast
30. čer 2021

S dcerou chodím od 7 let na punkový koncert jejich třídního učitele a to jsou tam podstatně mladší děti 😁

tynka9
30. čer 2021

Proč ne. Byli jsme vloni na Anetě s Korben Dallas a bylo to prima. Starší neměl ani 3 roky a mladší byl rok a čtvrt. Mladší nejvic tancovala a chechtala se při nejhlucnejsi písničce (aneb “kdo nás zná, tak tuší, že jsme začínali jako heavy metalová kapela, tak jednu z našich počátku 🙈) a pak to během koncertu zalomila v kočárku a starší dokonce vydržel do konce a vytuhnul v autě. Byla to výjimečná akce, ale moc se nám to líbilo. A hlavně po dlouhé době jsme nekam takhle večer vyrazili vůbec mi dva s manželem 😉

martt
30. čer 2021

@korin Doporučuji také sluchátka řešíme to takhle na akcích s větším hlukem u obou synů. A to nejenom na akcích s hudbou , ale minule je syn měl , když jsme se byli kouknout jak jezdí tanky.

kamino
30. čer 2021

@martt přesně jsou super i na Tankové dny v Lešanech a podobně..

nazka
30. čer 2021

@luciev3s určitě ano 🙂

rebe
30. čer 2021

Byla jsem s 4,5letým v rockovém klubu na The Silver Spoons. Měl traktoristická sluchátka na uších a vydržel asi půl hodinu, ale bylo to boží, rozhodně nelituju. Ale ta sluchátka opravdu doporučuju, na chvilku si je nadzvedl a vyskočil asi metr vysoko, jak se toho hluku lekl .-D

korin
1. črc 2021

@kamino @martt To jsou asi nějaká speciální protihluková? Nevím, jestli by se s nimi necítil trapně, ale asi by to bylo řešení.

kamino
1. črc 2021

@korin staci zadat sluchatka proti hluku a je vyber, mame je uz dlouho, tak od texh 3 let, nasazujeme jen u repraku, tam kde je hluk velky, ale vetsinou jsme se zdrzovali mimo dosah, nemel je celou dobu. A ma cerne 😉 tak to jeste jde 😜

martt
1. črc 2021

@korin Jsou to speciální protihlukový. Ja se večer kouknu ma značku a napíšu ti ji a když tak ti je i vyfotím. Mam kluky 9 a 5 a používají je oba. Trapně se necítí. Naopak se v nich na akcích prochází jak frajeři 🤣🤣. Kluci je chtějí i na silvestra, když bouchaji delobuchy. A ten pětiletý, když někam jdeme , tak už mne upozorňuje jestli mám sluchátka 🤣🤣. My máme modrý a na klukach vypadají moc pěkně.

korin
1. črc 2021

@kamino @martt Díky 🙂

rebe
1. črc 2021

@korin Opravdu je to naopak, připadá si v nich frajersky, rád je nosí i doma a baví ho, že může křičet a neslyší to 😀

barmil
1. črc 2021
korin
1. črc 2021

@rebe @barmil Super, děkuju!