Zákaz vstupu vynervovaným snažilkám 2016 🙂

luciasek1987
25. bře 2016

pro snažilky, které pevně věří, že tentokrát TO vyjde 😉 🙂

luciasek1987
autor
11. dub 2016

@evoleta moc ti drzim palce.. a gratuluji.. tehulko 🙂

valeri10
11. dub 2016

@luciasek1987 Někdo má na testu ducha klidně až týden po vynechané ms. To začalo tady ta panika, že když není 8 DPO nic na testu tak není šance 🙂 🙂 🙂 🙂 . Já to tady mám dost načtený takže v klidu. Tak jak teď nemáš nic na testu tak těhotná být můžeš a můžeš mít test pozitivní klidně až za dva týdny. Nebo naopak když je na testu duch před ms tak ms stejně může dojít. Takže klídek a nohy v teple 😀 😀 .
Každé tělo je jiné a každé jinak produkuje hcg.

yukisek
11. dub 2016

Ahojky tak my se snažíme již 14 tý měsíc a z toho jedno nejspíš biochemické těhu v listopadu 2015. Jinak teď tomu všemu nechávám plus mínus volnej průběh. Pořád věřím že to pujde přirozeně. IVF je pro mě docela strašák jak po fyzické psychické tak i finanční stránce. Ovuluju pravidejně podle utz tak ovu testů ale i bolesti to poznám na 100% manžel byl na spermiogramu před půl rokem a vyšel jako normozoospermie takže v pořádku ale mě může hrát velkou roli váha však snažím se hubnout a jíst zdravě tak nevím kde je problém 😖 . Mno ale tento měsíc jsme se snažily podctivě tak snad už to tentokrát vyjde. Už bych tak chtěla být maminka:D Všem držím palečky ať vám to vyjde co nejřív.

gabulkam
11. dub 2016

@yukisek My se snažíme teprve kraťounce, ale bude to asi běh na dlouhou trať, jelikož mi vůbec nechodí MS, takže ani nevím jestli ovuluji a do toho také mám strach, aby to nebylo ovlivněno mojí váhou, takže se začínám upínat spíše na to shodit nějaká ta kila a třeba to přijde samo 😉

luciasek1987
autor
11. dub 2016

@valeri10 vypada to, ze tu jsi jedina, co stoji nohama pevne na zemi.. oproti nam ostatnim zmatkarkam :DD

valeri10
11. dub 2016

@luciasek1987 dva roky snažení udělá své 😀 😀 😀

luciasek1987
autor
11. dub 2016

@valeri10 ty jo.. dva roky??? jakto?? nejaky zdravotni problem? (jestli se muzu zeptat)...

kolibricek36
11. dub 2016

@valeri10 žádná dlouhá doba - já otěhotněla po dvou a půl roce(akorát to bylo ZT v 9 tt), a znám i co otěhotněla po 8letech - už to vzdali a najednou měli a pak další ....

valeri10
11. dub 2016

@luciasek1987 nic nam nezjistili.proste smula asi.ted cekam na výsledky z imunologie a zacatkem kvetna jdeme na iui

valeri10
11. dub 2016

@kolibricek36 tak až budu těhotná jestli někdy budu tak možná taky budu říkat ze dva roky není žádná doba

kolibricek36
11. dub 2016

@valeri10 tak jsem to sice nemyslela, ale budiž ...

puutalo
11. dub 2016

@kolibricek36 Také nejsem gynekolog, ale tak mi to bylo řečeno v nemocnici po revizi. Že čím delší dobu počkám, tím vyšší může být sliznice a vajíčko se snáz uchytí. Že kdyby byla sliznice nízká, mohlo by dojít k mimoděložnímu. Nezkoumala jsem to, vzala jsem to jako fakt a čekáme tedy ještě 2 cykly.

dasa.77
11. dub 2016

@luciasek1987 valeri10 si tím taky prošla ,že??? 😀 😀 😀 teď už na to kouká jinak a zbytečně neplaší
některé se snaží mnohem dýl 😉

dasa.77
11. dub 2016

@puutalo po revizi počkat 3 cykly je fajn,tělo se potřebuj dát dokupy. Je fakt,že není souvislost mezi nízkou sliznicí a mimoděložním těhotenstvím jako taková,protože jak psala @kolibricek36, při mimoděložním dojde k uhnízdění jinde než v děloze 😀 . Ale pokud je sliznice nízká,tak oplozené vajíčko se v ní jak uhnízdit. 😉