Ženáč a těhotenství

veruberuveru
22. dub 2021

Ahoj holky. Vim ze me spousta z vas odsoudi ale treba je zde nekdo kdo to mel podobne. Poznala jsem chlapa. Byl uzasnej milej a ja se proste bezhlave zamilovala a myslim ze i on. Uzivali jsme si spolu kazdou volnou chvili a sex byl proste uzasnej. Jenze. Byl zenaty. A ja to tak nejak i byla schopna asi vydrzet. Samozrejme prisla pohadka o tom jak je nestastny jak to nefunguje jak chce odejit a jak ja jsem pro nej impulz. Trvalo to nekolik mesicu a najednou se prehoupl rok. Porad chtel cas na to to nejak vyresit a ja mu ho naivne davala. Jednoho dne jsem se dozvedela ze mam asi 5 procent na to otehotnrt prirozenou cestou. Byl to pro me sok. Ale ono se to nejakym zazrakem povedlo. Kdyz jsem mu to rekla mel radost. Tesil de. Byl rad ze se to povedlo a ze budem rodice. Jenze najednou se zacal vztah kazit. Me vadilo ze jezdi mene a mene a a pridly hadky. Nakonec se tu neukazal mesic a pak mi rrkl ze miluje svou zenu... a ze proste nikdy neodejde. Ja ve 4mesici. A najednou se mi zhroutil cely svet. Jsem sama. Postavil se k tomu tak zvlastne a zr nepodepise ani otcovstvi abych nemela dukaz. Nechapu co se stalo. Vim ze si za to muzu sama a ze jsem nemela mit nic se zenatym chlapem ale ja se proste zamilovala. Bezhlave. Ted tu sedim sama a premyslim nad zivotem.

koordinatorka_odboje
22. dub 2021

@veruberuveru ty mas ted delat to nejlepsi pro dite,ne pro nejakeho zenace, co se klepe, aby manzelka nevedela. Na to mel myslet predtim.

krisssr
22. dub 2021

A ještě jedna věc, neboj se vyhledat pomoc psychologa, když budeš cítit, že bys to potřebovala. Těhotenství ač krásné, může být taky velmi náročné i psychicky,zvlášť v takové situaci.

te_reza
22. dub 2021

Nečetla jsem celou diskuzi. Znám paní X a ta dlouho měla poměr s ženatým, dvě děti. Prý spolu nespí, ženská je nepříjemná a bla bla. A tak jsem se na paní X tak podívala a říkám jí :"víš co, on chce zasunout, takže ti řekne kde co... A podívej se na mě, všechno doma je na mě a taky do noci nečekám, až přijde stvořitel, abych mu ještě nadšená podržela. Jestli je ten" její /tvůj " věčně v tahu a s ničím ji nepomůže, nemůže se divit.
A tak na mě tak koukala a říká, no to máš asi pravdu.
V tomhle jsou prostě chlapi sfině a story co popisuješ v úvodu je stará známá písnička. Přeju štěstí do dalšího života a snad k prckovi najdeš normálního tátu

maaaadlaaaaa
22. dub 2021

@veruberuveru Hele to si nedovede představit nikdo. Já milenky vždy odsuzovala a pak jsem se jí v podstatě stala. Řeknu to asi hnusně, ale ty si teď ta, které má v te situaci na něj páku. Asi bych si s nim sedla a řekla, že chápu, že se bojí aby se to nedostalo ven a chceš s ním teda vyřešit jak to bude fungovat. Co od něj můžeš a nemůžeš očekávat atd. Ikdyž člověka miluješ nemusíš s ním žít, tak to prostě je a pokud ho miluješ zkus to akceptovat, ikdyz to v téhle situaci jde těžko. Třeba všechno dopadne nakonec úplně jinak. Zabezpečená jsi, ale on by měl něco přispívat už z principu, že tě v tom nechá samotnou. Aspoň by mohl přispět na výbavu nebo tak, pokud jsi rozhodnutá, že ty jeho pomoc nechceš, tak ať přispěje aspoň mimčo a každý měsíc pošle něco málo. Zadarmo bych mu to tedy nedala a mysli i do budoucnosti, že jednou se dite bude zajímat, kdo je jeho otec a nebo se to provalí a dopadne to tak, že on bude najednou chtít dite poznat, protože už mu o nic nepůjde.

margriet
22. dub 2021

A není možné, že by kromě tebe měl ještě nějakou další bokovku, na kterou mu manželka přišla? Přijde mi ten náhlý obrat o 180 stupňů takový divný... Říká ti, že tě miluje, povídá si s bříškem a najednou buch. Od ženy neodejdu a buď ráda, že jsem tě neposlal na potrat. Jen úvaha.

veruberuveru
autor
22. dub 2021

Dekuji zensky. Obcas pomuze se vypovidat. Vsechny vime jak boli zklamani a taky vim ze se na to neumira. Vim ze to zvladnu ale jen jsem se potrebovala vypovidat pomaha mi to ulevit od bolesti, kterou to zpusobilo. Dekuju moc

codal
22. dub 2021

@veruberuveru nic tomu nenasvědčovalo? Ani to, že se rok nic nedělo? Že rok se vracel k tobě od manželky a rok od tebe k manželce? To ti přišlo normální? Jak může někdo věřit někomu, kdo rok podvádí svou ženu? Ano, jsi jen člověk, který dělá chyby a ty jsi za ně hořce zaplatila. A bohužel s tebou budou platit tři nevinné děti a nejspíš i jeho žena. Já asi nejsem schopná pochopit ženu, která se vědomě snaží odtáhnout chlapa od rodiny (hlavně ty děti mi tam vadí) a ano nechápu, jak někdo může vidět něco dobrého na člověku, který dlouhodobě podvádí svou rodinu.

veruberuveru
autor
22. dub 2021

@margriet i to me napadlo. A mozna to tak opravdu je

veruberuveru
autor
22. dub 2021

@codal mate pravdu horce jsem zaplatila. Vic vam k tomu asi neteknu.

margriet
22. dub 2021

@veruberuveru Ono by tomu nasvědčovalo i to, jak intenzivně se snaží, abys mlčela. Obvolává kamarádky a tak. Ono dva průšvihy za sebou už by mu doma těžko prošly. Ale zase pozitivum pro tebe. Máš na něj páku.

barmil
22. dub 2021

@veruberuveru takového jsem znala. Doktor. Doma měl ženu a dve děti, ve sluzbe zblbnul sestřičku, chodil s ni za jejíma rodičema, měli svou domácnost. Občas jel pomocí rodičům domu. Tam byla manželka a kluci. Ta si myslela, že když není s nimi, slouží u záchranky. Ty rodiny takhle měl x let. Než manželka vyrazila a zazvonila u milenky, co si s miminem myslela, že má před svatbou. Poslaly ho do pr obě a manželka ji pomáhala, aby měla na dite od něj vše, na co měla nárok. Spojily se a daly mu, co si zasloužil. Děti se kamarádí a "tatínek" má další rodinu a na tyhle dvě se uplne vykašlal.

maaaadlaaaaa
22. dub 2021

@veruberuveru klidně napiš do sz, když bude potřeba. Já skoro celé těhu probrečela a vím jaký to je, ale ono si to sedne. V šestinedělí jsem byla pak spíš naštvaná. 🙂 A jak se píše výše, taky záleží jak muž před tebou mluvil o jeho ženě. Z toho se dá dost vyčíst o co mu šlo.

michaela_2
22. dub 2021

@veruberuveru ber to tak, že i kdyby nakrásně od dětí a ženy odešel, pořád abys jen čekala, kdy to samé udělá i tobě. Chápu, že stát se muže cokoliv, ale správně by si to měl nejdrive vyřešit doma. To už teď asi víš.
Do RL bych ho neuvadela, za této situace. Bude pak k dítěti mít i práva, pokud na nej bude platit, vídat jej pravděpodobně chtít bude a dítě získá nejen povedeného tatínka, ale ještě “macechu”, přičemž si dovedu živě představit, jak se jeho žena bude na manzelovu kukačku případně tvářit.
Pokud mas rodinu která ti pomůže, využila bych ji a jeho úplně odstřihla.

codal
22. dub 2021

@veruberuveru tobě jde bohužel jen o sebe, že tobě je teď smutno, že ty jsi zklamaná, podvedená, jak tvoje dítě bude bez otce, ale že jsi chtěla o rodinu připravit ty dvě předchozí děti, to je ti jedno stejně jako je ti jedno, jak se asi cítí jeho žena nebo bude cítit, až to všechno praskne a že to praskne o tom nepochybuju. Ohánět se tím, že jsi byla zamilovaná hrozně jednoduchý a alibistický, tobě to bylo jedno, že ty děti přijdou o rodinu a teď tady vyplakáváš, že tvoje dítě bude bez otce, nepřijde ti to absurdní?

veruberuveru
autor
22. dub 2021

@codal ano presne tak jen do me. Ono uz to nejsou deti. Je jim 16 let. Ze jsem byla zamilovana jsem byla to neni alibismus ale fakt. Delali jsme to oba a mame na tom oba stejny dil viny.

michaela_2
22. dub 2021

@veruberuveru v 16 jsou to porad děti.

codal
22. dub 2021

@veruberuveru tak on má tu vinu ještě o něco větší o tom žádná, jeho rodina, jeho zodpovědnost, já jeho vinu nijak nesnižuju. Naopak,ten chlap je lidský odpad a udivuje mě, že jsi to neviděla, když vás všechny rok tahal za nos. A to že jsou děti v pubertě nijak nezmenšuje závažnost situace, naopak opustit deti v pubertě, kdy jsou děti v citlivém věku, je snad ještě horší než když jsou maličké, ale je vidět, že děti zatím nemáš, protože až teď, kdy jsi těhotná, tak možná uvidíš, jak hrozný je, když dítě nemá úplnou rodinu a co jsi vlastně svym vztahem se ženatým chlapem způsobila nebo chtěla způsobit.

veruberuveru
autor
22. dub 2021

Souhlasim a vami ja nerikam ze nepotrebuji rodinu ale vim sama ze treba nasi se take rozvedli. Doma hadky a silnenstvi a ja jako dite jsem byla rada kdyz sli od sebe. Doma byl konecne klid. Nakonec jsou z nich kamaradi ale jako manzele nefungovali. Tata si nasel jinou a mel s ni dalsi dite. Takze mam jeste segru a vyzeneho brachu. Myslim ze to nejde takhke skatulkovat ze proste kdyz je zenatej tak se nemuze zamilovat a odejit.

michaela_2
22. dub 2021

@veruberuveru to je jasne. Ale nejdřív by se měl jaksi rozvést a teprve pak si pořizovat dítě jinde 😉
A daleko více případů je bohužel těch, kdy chlap vypráví milence o tom, jak to doma nefunguje a se ženou nespí - a jsou to proste jen kecy, aby se dostal do kalhotek nějaké jiné a nové, kterou nechá až se ji nabaží, protože rozvádět se nechce.

amazonkajanik
22. dub 2021

@barmil to mi drobet připomíná ten film "Jedna za všechny " a ten je dost dobrej 🤣

klokanka31
22. dub 2021

@veruberuveru Nějakým zázrakem se povedlo nebo jsi mu chtěla dát impulz aby se na manželku vykašlal? Je mi tě líto, protože čekáš mimi, ale opravdu si za to můžeš sama. On ti jen udělal to, co jsi chtěla, aby udělal manželce. Pokud je pravda že jsi měla tak málo šancí na otěhotnění, pak se raduj že se to povedlo přirozenou cestou, a těš se na miminko. Chlapů můžeš mít dost, ale vlastní dítě je vlastní dítě.

klokanka31
22. dub 2021

@zrzinda To říká každý ženáč ☺

malenka3
22. dub 2021

Nemá smysl tě soudit, udělala si hovadinu, ale taky za to poneseš následky. V tvém zájmu je teď se co nejrychleji dostat z emočního dna a začít jednat racionálně. Osobně si myslím, že mu manželka přišla na něco. Nemusí o tobě vědět, ale na něco přišla. Udělala bugr a on ze dne na den otočil. Ať už je to cokoli, už to asi nezměníš. Po tom všem bych ho já už nechtěla ani zpět.
Být tebou, rozhodně bojuju za to, aby byl uveden jako otec. Hrdost je hezká věc, ale pro budoucí záležitosti si tím jen uškodíš. Dala bych mu nůž na krk. Dobrovolně podepíše otcovství, bude posílat peníze, na kterých se dohodnete a ty si to necháš pro sebe. Tátu dítě asi nikdy neuvidí, ale to je prostě daň za to, v jakým jsi průseru. Pokud to neudělá dobrovolně, půjde to soudně a jestli chce, můžeš do toho zatáhnout manželku už teď. Myslím, že je v jehonzajmu, aby spolupracoval.
Hlavně se srovnej psychicky, ber to jako osud, možná jediná šance mít dítě.

codal
22. dub 2021

@veruberuveru a ty víš, že oni se hádali, že měli problémy, že jejich děti chtěly, aby šli od sebe? Ano, člověk se může zamilovat jinde, i když je ženatý, ale pokud v tom jsou děti, tak by měl brát ohledy především na ně, to je ta rodičovská zodpovědnost. Pokud by jejich vztah stal opravdu tak za hovno a tebe tak moc miloval, tak by to vyřešil a odešel alespoň trochu čestně. On to neudělal, nechtěl nikdy odejít, nechtěl rodinu opustit. Je dost pokrytecké tady plakat, jak tebe podvedl, jak ty nebudeš mít úplnou rodinu pro své dítě, ale to že on podváděl svou ženu a málem opustil svoje děti, to ti v té době bylo jedno, hlavně když tobě láska pokvete.

klokanka31
22. dub 2021

@veruberuveru Jo a jak by to asi s potratem udělal? To by tě do nemocnice odvlekl násilým? O potratu naštěstí má poslední slovo vždy žena. Je to blb, já bych ho napráskala manželce. Ať si to taky vychutná.

veruberuveru
autor
22. dub 2021

Ale ja neplacu ze me podvedl. Ani ze ja nebudu mit uplnou rodinu . Placu nad tim ze to boli jako kakykoliv jiny rozchod nebudu mu delat zle ani ho praskat manzelce. Na to ja nemam koule. S tim malym tvoreckem budem stastny i tak.

irmamala
22. dub 2021

Nikdo tě neodsuzuje, ale poradit ti není moc co. Taky jsem byla za svobodna milenka a náhodou to byla super zkušenost. Ale věděla jsem, kde je moje místo. Pokud on ti valil klíny do hlavy, že s tebou bude, tak je to hovado, ale holka nešťastná, jak můžeš dobrovolně otěhotnět s někým, kdo má jinou manželku, žije s ní, večeří s ní, spí s ní.....Kdyby už byly alespoň v nějaké fázi rozchodu..... A co tě bolí víc, že jsi ztratila jeho, nebo že nechce být otec? Chlapa si s jedním malým děckem najdeš jak nic, takže určitě kompletní rodinu mít budeš. A že ti chybí jako partner, to je holt bolest, kterou si musíš vytrpět. Těžko říct, co s ním? Mě by jeho nezájem těžce urazil a asi bych ho do otcovství nenutila, pokud bych to zvládla finančně. Takové hovado se za 5 let můžu rozvést, vzpomene si, že má někde dítě a začne se ti vandrovat do rodiny. Ale pokud potřebuješ jeho peníze, nepřistoupila bych na nějaké držhubné, to pak z něj můžeš lámat každou korunu. Pokud vím, tak ho do RL můžeš uvést i bez jeho nesouhlas, on to může maximálně napadnout u soudu. Což předpokládám ze strachu z manželky nikdy neudělá.

maci299
22. dub 2021

@veruberuveru Souhlasím,myslím že dobrý rozhodnutí.Říkej si jaké je štěstí,že vzhledem ke tvému zdravotnímu stavu,vůbec čekáš miminko,těš se na něj,a užívej.Pocit zrady přejde, a časem se určitě chlapík pro vás oba najde🙂

alexkisss
22. dub 2021

@veruberuveru seber se zajdi za jeho ženou a všechno ji rekni,to je to jediné co můžeš udělat. Ona o tom sto pro neví a on se jen boji toho ze ji to reknes. Když uměl s prominutim soulozit s jinou a pak se na ni vykaslat tak at to jeho žena ví

veruberuveru
autor
22. dub 2021

Muzu to udelat. Ted se potrebuju ale zmatorit sama. Pak to budu nejak resit