Zrušme anonymní diskuze.

vitezove
9. lis 2019

Zdravím vás všechny, poslední dobou se tu hodně množí trolové a podivné, nesmyslné anonymní diskuze. Požádala jsem adminku webu o radu, jak to řešit. Prý máme napsat zde: https://www.modrykonik.cz/help/form/?faq=messag...
a napsat jim co se nám nelíbí. Já jim tedy jdu hned napsat ale požádám i vás ostatní, pokud se vám nelíbí co se tu teď děje, prosím napište jim. Když napíše jeden, nic se nestane. Navrhovala bych, aby anonymní témata mohli využívat pouze registrovaní členi a ideálně ještě když jsou registrovaní aspoň pár měsíců.
Díky

vitezove
autor
9. lis 2019

@hojda Napsat zprávu "PROSÍM ZRUŠTE ANONYMNÍ DISKUZE" ti zabere asi dvě vteřiny

cuuza
9. lis 2019

@vitezove Napsat, zkopírovat, vytvořit vlastní text... Možností je spousta... A rozhodně je to efektivnější než přeskakovat anonymní diskuze

vitezove
autor
9. lis 2019

@cuuza mě to říkat nemusíš

epe29
10. lis 2019

@vitezove napsáno snad to pomůže.

martiniquest
10. lis 2019

Odeslano. Nejenom zadost na zruseni anonymnich diskuzi, ale rovnez pozadavek na filtraci novych temat, aby nedochazelo k zapleveleni kazdodennimi "duchy" a podobne. A taky bych byla vdecna za ignore list.

martt
10. lis 2019

Souhlasím o zrušení anonymních příspěvků. A už jsem tam také napsala.

sinicka
10. lis 2019

Také jsem napsala 🙂

zelenaesmolda
10. lis 2019

@martiniquest
ano,to souhlasim.milion diskuzi na tema "duch" nebo "jsem v tom" a stejne si kazda snazilka potrebuje zalozit svoji vlastni,je to otravne

martaskaaa
10. lis 2019

Taky jsem pro zrušení. Ideálně, aby třeba mohla anonymní dotaz napsat uživatelka, která tu je registrovaná nějakou chvili a nechce nějaky "soukromy, intimní" dotaz psát pod svým nickem. Ale to asi nepomůže tomu, že si ty vtipálci stejně zase založí nový účet a budou tu otravovat

natysnovec
10. lis 2019

Jdu psat...

zelenaesmolda
10. lis 2019

@martaskaaa
tak treba nejaky limit pro zalozeni anonymni diskuze,treba az tri mesice,pul roku po zalozeni toho profilu?

sonikv
10. lis 2019

Mně anonymní diskuze vůbec nevadí. Vadí mi Teda příspěvky, který si očividně někdo vymýšlí, ale pak je v tom případě už dál nečtu a nepřispívám. Spíš mi vadeji tady ty hony na carodejnice. Jakej je rozdíl v tom když někdo napíše dotaz anonymně nebo pod svým uživatelským jmenem, který ale stejně o ničem vubec nevypovídá?!? Nikdo si tu pravý jméno neuvádí tak o co jde? Já bych spíš dávala blokovat lidi, který si ani příspěvek neprectou a pak odpovídají uplne mimo mísu.

sudylichozrout
10. lis 2019

@sonikv Spousta holek tady ma fotku, ma tady info o sobe. A presne pro ne ma anonymni mod smysl. Nerusila bych ho, jen nastavila prisneji pravidla.

sonikv
10. lis 2019

@sudylichozrout jo to jo no

krtcice
10. lis 2019

Já psala, že by bylo dobré udělat to následovně: aby mohl anonymní diskuzi zakožit uživatel, který je tu registrován třeba rok, a aby i tak byly anonymní dotazy omezené, že by šly založit třeba já nevim, 3 za měsíc.

zelenaesmolda
10. lis 2019

@sonikv
protoze pod svym jmenem by si treba nevymyslel nesmysly kdyz ho tady vsichni znaji?

lenoulinkaa
10. lis 2019

Tak ať aspoň podléhají schválení admina. Některé dotazy nebo příběhy, co tu jsou , tak jsou na péči psychiatra.

odry86
10. lis 2019

Též posláno

nina004
10. lis 2019

Tiez som napisala 🙂 Snad sa podari aspon obmedzit,ked uz nie uplne zrusit.

drep
10. lis 2019

Odesláno, taky mě ty provokace nebaví

odula
10. lis 2019

Už jsem též napsala 👍 zrovna včera jsem premejslela jak už mě ty bizarní anonymove krkaj....

anina32
10. lis 2019

Posláno.

aselluska
10. lis 2019

@sonikv už jsem se tu několikrát setkala s odpovědí typu vynadání, že už ZASE píše uživatelka otázku, když se ptala nedávno, dokonce jsem i četla diskuzi, kde jedna uživatelka druhé našla většinu jejich otázek a vložila je do diskuze, aby jí dokázala, že se "až moc a často ptá" ... Na jednu stranu chápu anonymní diskuzi, na druhou ty trolové tu budou psát i s jiným nickem, tomu se ani neubráníme ...

vitezove
autor
10. lis 2019

@krtcice třeba na emiminu jdou všechny anonymní přes admina, který ověří že je důvod pro anonymitu (třeba citlivé téma).

vitezove
autor
10. lis 2019

@aselluska to ano, ale bez těch anonymu bylo trolu opravdu o hodně méně. Teď je to snad každá třetí, páta diskuze.

krtcice
10. lis 2019

@vitezove jj, a dříve tam bylo že když anonyma někdo nahlásil za zneužití anonymity (nepsal citlivé informace, ale vyloženě rýpal a prudil), tak ho odtajnili 😀

zuzkasim
10. lis 2019

Ozvala jsem se též, tak uvidíme, jaký to bude mít efekt. Pokud sem chodím, tak mi záleží na tom, jak to tu vypadá.

sudylichozrout
10. lis 2019

@krtcice To by byl ovsem dobrej trest 😀

chumlee71
10. lis 2019

Ted zase anonym s básničkou,nevím co je na tom tak strašně osobního 🙄

vitezove
autor
10. lis 2019