Jaký ohřívač lahví používáte na cesty?

jasminy
19. led 2011

Máte někdo tip na cestovní ohřívač lahví?Jak ohříváte lahvičku s UM, když jedete někam pryč? Díky za radu.

meo
19. led 2011

já používám termosku od Fisher Prince, protože jiné ohřívače jsou do autobaterie. Jelikož autem nikam nejezdim, takže bych to nemohla nikde zapojit. Mám tu menší, širší, ta se dá použít i na příkrmy. Funguje na principu ohřívání ve vodní lázni, takže to možná trvá trochu dýl, ale jsem spokojená.

zdezli
19. led 2011

Nepouzivala jsem zadny. Kdyz jsem prestala kojit, tak jsem s sebou mela UM nadavkovane v lahvicce a v termosce teplou vodu - zalila, promixovala a hotovo. Tento system se mi osvedcil, UM bylo vzdy cerstve a teplou vodu jsem vyuzila i na caj, popripade umyti dudliku apod. 😉

andy80
19. led 2011

Žádný, měla jsem dávkovač sušeného mléka, termosku s horkou vodou, lahev se studenou vodou, aby se to mohlo případně naředit a když byla delší cesta tak několik lahví. Přesně, jak píše zdezli, mlíčko bylo vždycky čerstvé.

dadka2
19. led 2011

Taky termoska s teplou vodou. Na čajíček máme obal od Timme Tippee, ten je super.

kjajule
19. led 2011

Tak ta termoska vám dokáže ohřát mlíko či jídlo max do tří-čtyř hodin po na lití horké vody , ale tazatelku spíš zajímá ten do zapalovače protože to nestačí když jdete pryč na půl dne či celý den těžko to v tý termosce udržíte teplé... ☹
Navíc čerstvé mlíko uděláte i s ohřívačkou do auta ohřejete vodu a vsypete do toho mlíko 😉
Já jsem ji neměla a občas mě to dost štvalo...když sem jela pryč...ale kamarádka měla tuto...
http://www.electroworld.cz/product/male-domaci-...
Byla spokojená akorát říkala , že to trvá cca 15-20 minut než se to ohřeje...záleží na množství vody...
Myslím že jako nouzovka na cesty pokud někam jezdíte často na dlouho je to dobrá věc 😉

hanula07
21. led 2011

Já jsem si z internetu objednala ohřívač lahví TOPCOM, je to zároveň i termotaška a když voda vychladne dá se do zapalovače a voda se ohřeje tak za 20min( podle množství vody), jsem s ní spokojená, samotná taška teplotu sice dlouho udrží, ale když se jede někam na delší dobu tak je tohle ideální.

lidiab
21. led 2011

Ja mam ohrivac od Babymoov - http://www.malvik.cz/Vse-ke-krmeni/ohrivace/Bab...
Jsem s nim spokojena, pouzivam jak doma, tak v aute.

barbarik
10. pro 2011

Je nějaký ohřívač hodně lehký, potřebovala bych ho na cestování ale nejen autem. Díky, pište mi prosím třeba i do osobní pošty, tady se nedá psát víc příspěvků. Dík moc!!! 😉

veruska007
12. pro 2011

Ohrivac mam od firmy Orion, pouzivali jsme hodne. Mel i funkci na sterilizovani. Na 37 stupnu ohrival dlouho, ale kdyz jsem to nastavila na 70, byla voda tepla za chvilicku. Ony jsou snad vsechny ohrivacky lehke 😉. Jinak jsem mela davkovac na sunar a termosku s horkou vodou, kdyz jsem jela jen na den.