Kojící tričko. Kde koupím levné?

monita0806
13. črc 2020

Maminky, poradíte mi prosím kde koupím levné kojící trička. Nechci vypadat že jsem škrt ale nechci za tričko dát 700kč a nosit ho budu chvilku. Já radši dávám peníze do děti než do sebe.

jjasmina
13. črc 2020

@monita0806 já třeba ani neměla, ale vím , že prodával třeba Lidl

pipi_puncocha
13. črc 2020

Lidl, Bonprix, ale není potřeba. Taky jsem nakoupila a nakonec kojim skoro ve všem kromě roláků.😅

adelka951
13. črc 2020

Jožanek ma nejlepší, a nechaji se nosit i kdyz nekojiš

jancabr
13. črc 2020

Lidl má super normální trička s knoflíčky nebo větším kulatým výstřihem. Nosila jsem je v těhotenství, při kojení i normálně jen tak. Speciálně kojící oblečení jsem neměla žádné a kojila jsem 13 měsíců

hanih
13. črc 2020

Taky jsem spešl kojicí teička neměla. Posloužily halenky s knoflíčky či volná trička, která se snadno vyhrnovala. Na veřejnost jsem často nosila pod tričko nátělník, takže tričko jsem vyhrnula, u nàtělníku stáhla výstřih pod prsa a aspoň jsem si nepřipadala moc odhalená 😊

similenka
13. črc 2020

@monita0806 Viděla jsem teď levné na VINTED...sice nošené, ale některé značkové

lucluuc
13. črc 2020

@monita0806 podle mě záleží i na velikosti poprsí. Když některý holky píšou že přece prso vytáhnou výstřihem nebo prostě rozepnou košili a kojí, a žádný speciální oblečení nepotřebujií, tak se jenom smeju. Nijak mě to nepohorsuje, ale ty ženský mají většinou pěkná malá prsa. Ale nikdo určitě nechce vidět jak já vytahuji výstřihem prso velikosti I (bože doufám že mi tato velikost nezůstane a vrátím se alespoň na vel. E😁) . Na to nechci koukat ani ja😁. Takže u mne jsou kojiici trička nutnost, alespoň dvě tři, doma jsem to taky řešila trikama s větším výstřihem apod. Jinak mám šaty a triko z JakoMama. Nemají to drahý a kvalitou dvě odkojene děti vydrží. Teď začali dělat i jen vršky triček končící pod prsy, že si to obleces na kojící tílko. Jsem teď těhotná a už mám objednáno a čekám až dojdou. Pak mám něco z H&m nebo Zoot, když vychytats akci, tak to taky jde😉. Jinak kojící tílka mám z Lidlu. Tam je ta cena nesrovnatelna

jancabr
13. črc 2020

@lucluuc ano ano, plně souhlasím a respektuji. Já jsem přesně ten případ. Velikost prsou B, při kojení C.

inkheart
13. črc 2020

Taky jsem na to nechtěla dávat prachy, koupila jsem si raději nějaké věci na knoflíčky, které skvěle poslouží na kojení, ale budou se dát nosit i později 🙂

veru181
13. črc 2020

Pořídila jsem si pár kousků z Bonprixu a krasnamamka.cz. Všechno takové, abych to mohla nosit i pak - ty vrstvy nejsou ani vidět.

jana_zofie
13. črc 2020

@monita0806 Mam tri. Vsechny z bonprixu a parada. Jen teda u nich cti recenze, vetsinou je treba koupit spis o cislo mensi, rozhodne ne vetsi. Ja jsem tak mezicislo, beru si ty mensi a mam je trochu volne, coz je ale fajn, mam rada volnejsi obleceni. Jinak tam maji i fakt super kojici podprsenky.

andelka
13. črc 2020

Neměla jsem nikdy kojící tričko ( celkem v životě kojím skoro čtyři roky). Kupovala jsem si volnější trička nebo na knoflíky. Nebo tílko a přes to něco na rozepínání. V tenkých elastických materiálech se mi rýsují prsní vložky ( které musím nosit i teď, v skoro 18 měsících malého). Takže volnější, vzorovana trička to jistí.
K Bonprix se přidávám ale též, mám od nich kojící podprsenky, super.

andelka
13. črc 2020

@lucluuc já mám 80/E a kojící trička nenosím. A kojím vždy velmi decentně. Nejsem typ co se rád vystavuje.

lucluuc
13. črc 2020

@andelka však já neříkám že to nejde😉. Jen moji zkušenost, že při prsou velikosti 75/I které momentálně mám, je mi pohodlněji přímo v kojících trickach .

tonicka16
13. črc 2020

@monita0806 měla jsem kojící tricka na ramínka z lidlu a nosila je pod normální trička, takže jsem vyhrnula tricko, ale neměla celé hole triko a záda ☺ nebyla vůbec draha 🙂

lida9
13. črc 2020

na tricko se vykasli, zainvestuj radeji ty penize do spravne kojici podprsenky... tricko nosim jakekoliv🙂

inkheart
13. črc 2020

@lida9 souhlas, kojící podprsenky jsou velice důležité. Taky jich člověk potřebuje celkem dost, já mám tuším 6-8

elesse
13. črc 2020

Taky se smeju, kdyz nekdo taha prso vystihem, protoze v moji mensi velikosti musi vystrih za prsem, ne opacne🙂 Mam dve kojici tilka z hmka, nevim jak na prodejne, ale v eshopu za par korun. Jsou dobra. A na doma vyhrnout tricko🙂

hanih
13. črc 2020

@inkheart Souhlasim, ze dobra kojici podprsenka je dulezita, ale to mnozstvi je individualni. Ja mela celkem tri - dve denni, jednu nocni a v pohode jsem s nima vystacila. Zas ale se mi podarilo koupit fakt pohodlne, takze je nosim i ted, kdyz uz kojim jen vecer pred spanim.

jipe
13. črc 2020

jožánek

lysecek
13. črc 2020

A já Jožánka nedoporucim. Mám rolak s kterým jsem spoko, prikoupila jsem další tři trička a u všech se ta gumicka co drží spodní díl vygajdala tak, ze v tom nemůžu mezi lidi, protože mi z toho jinak kouká podprsenka. Plánuju teď nakoupit v reparádě, sice je dražší, ale aspoň to vydrží (nemám zkušenost s kojicima věcma, ale jinak šíjí kvalitně).

daisymaminka
13. črc 2020

@monita0806 Doporučuji kojící tílka z HM. Podprsenku jsem 2 roky nenosila, tu nahradilo právě to tílko (resp. ta spodní část tílka, která prsa hezky držela). Přes to šlo vzít už cokoliv, třeba tričko. Horní tričko jsem vyhrnula, tílko zůstalo na těle, jen jsem odepla "sponku" na ramínku, stáhla přes prso a už se kojilo. A to dcera byla fakt přísavka. 🙂

origi
Autor odpověď smazal
Zobraz
veronicka89
29. čer 2022

Kup si bederni pas obycejny a nos normalni tricka s kojici podprdou ...

jana_zofie
30. čer 2022

Z odstupem casu pridam postreh. Holky, pokud planujete dalsi dite a hrozi, ze budete kojit tandem, kupte si rovnou neco, z ceho jdou decentne vytahnout one zaraz. Ve vetsine Bonprixu to nejde z principu. A taky berte v uvahu pripadne kojeni v nositku, tam s vytahovanim moc nepochodite. Konec hlaseni.

origi
3. zář 2022

Souhlas. Buďto klasické překládané nebo zavinovací, ale to pak je trošku nahatější 😀 Já kupovala na https://shop.oriclo.cz/ Ty trička se zipy jsou krásné, ale trošičku peklo při tom tandemu 🙂