Polštářek pro mimi. Jaký máte názor?

romaneta94
27. zář 2020

Zdravím maminky 🤗
Chci se zeptat?.
V říjnu pomalu začneme kupovat výbavičku a chtěla bych vědět váš názor na tento pohlavník.
Děkuji za vaše názory 🙂

merope
27. zář 2020

Pro novorozence se píše, že polštářek žádný. Toto nevím, k čemu bych použila.

meronym
27. zář 2020

@romaneta94 Zbytecna blbost.

moominkaa
27. zář 2020

@romaneta94 pod hlavu jen plenku 🙂

meronym
27. zář 2020

@romaneta94 Jeste, abych to rozvedla - syn mel pod hlavou jenom plinecku, ma krasny tvar lebky, zadne problemy. Kamaradka davala specialni podhlavnicek (nevim, zda konkretne tento nebo jiny), v kazdem pripade jeji chlapecek mel zplostelou hlavicku a nakonec pomohla az helmicka. Takze za mne je to opravdu zbytecnost.

romaneta94
autor
27. zář 2020

Super děkuji za názory 🤗

theuska29
27. zář 2020

@romaneta94 Určitě je takový polštářek zbytečný 🙂 Tím, že je v něm hlavička, tak se miminko nemůže polohovat do stran. Nejlepší je mít mimi v zavinovačce, mít okolo hnízdečko či srolovanou deku a polohovat vždy lehce do strany a střídat. Hlavička bude krásně zakulacená, záda nebudou proleželá 🙂
Ale každé miminko je jiné a člověk věci vymýšlí za pochodu 🙂

jjasmina
27. zář 2020

Za mě ne, zbytečný

tasimia
27. zář 2020

Máme půjčený od kamarádky a nakonec jsme ho ani jednou nevyužily.

adela1399
27. zář 2020

Mám koupený ale ani jednou jsem ji ho nedala a ani jsem ho neotevirala...řekla bych zbytečnost a teď už bych si ho nekoupila...

atomix
27. zář 2020

Já jsem jej měla a používala v kočárku. Přišlo mi, že tam miminkovi na nerovné cestě zbytečně lítala hlava ze strany na stranu. Do postýlky jsem nedávala.

surikata131
27. zář 2020

@romaneta94 my jsme podobný dostali a skoro vubec jsme nepoužívali, nekupovala bych předem, jen v případě slehlé hlavičky, ale za mě lepší miminko polohovat, jeden bok/druhý/případně na zada

zizkmi
28. zář 2020

@romaneta94 davala jsem do kocarku, aby mu na nerovne ceste nelitala hlava, plinka nemela efekt. U nas jsou vsude kocici hlavy. Do postylky byl zbytecny.

me_druhe_ja
28. zář 2020

Nedávala jsem, ale kluk spal vždy s hlavou na boku i když byl na zádech. Kdyby spal s hlavou rovne, asi bych pořídila.

mourovatakocka
28. zář 2020

@romaneta94 My ze začátku nekupovali nic, s tím, že nemají mít miminka. Potom jsme na doporučení lékaře koupili snad kvůli špatnému pasení koníčků a chvíli používali. Jinak za mě zbytečné pořizovat dopředu. Dcera má teď necelé tři roky a pořád spí bez polštářku, prostě ho ignoruje 😀

terla
28. zář 2020

Nakupovala bych, miminko vždy spalo narovině. Byl nám doporučen až u fyzioterapeutky na sleženou hlavičku. Nakonec jsem nevyužila, častějším polohováním se vše zlepšilo.

lulucina1
2. říj 2020

U obou dětí jsem používala také jen v kočárku, přesně z toho důvodu, aby se hlava tolik nekývala. Mám ho v bazaru, kdyby měl někdo zájem ;)