Domácí příkrmy na cestách - vychytávky?

alicesky
30. říj 2016

Ahoj, máte prosím někdo nějaké úžasné triky jak aplikovat příkrmy na cestách? Dítko se nám dost rozjedlo a poměrně čato s ní cestuji po republice. Zároveň se mi skleničky a instatní věci jaksi příčí (také se neživím konzervami...byť chápu že nárazově to může být OK a je to velmi pohodlné). Proto bádám jak dát čerstvou stravu (uvařenou třeba ráno) přes oběd a odpoledne - ohřát? termoska? Něco co se jen zaleje? PS dcera má 7 měsíců takže jedeme kašičky, zeleninu a ovoce... Děkuji předem za všechny tipy

leki
30. říj 2016

Nasemu mrnousovi chutna i neohraty 😉 a nikde jsem nenasla, ze by to teply byt muselo. Kdyztak se ale da vzit termoska s horkou vodou, prikrm mit hooodne husty a doredit vodou (i kdyz hur se to mixuje). Ja mam koupenou ovesnout nemlecnou kasi a tou to kdyztak dohustuju-kdyz je to hodne studeny (urcite by to slo i jakoukoli jinou).

alicesky
autor
30. říj 2016

@leki Dík, to naředění je dobrý trik 🙂 studená kaše a ani mrkev když jsme venku a je poměrně zima moc nefrčí, (jablíčko si vezme ráda - ale přes oběd se snažím dávat spíš zeleninu)

horsiee
30. říj 2016

@alicesky jestli cestujete autem tak by se Vám mohla hodit ohřívačka do auta

dagy99
30. říj 2016

Hezký večer. My taky hodně cestujeme. Mám termosku na jídlo. Jídlo do ní dám hned po uvaření a v poledne ještě musím foukat, jak je to horký.

alicesky
autor
30. říj 2016

@horsiee většinou kombo auto/mhd. ohřívačka dobrý nápad! Díky..

alicesky
autor
30. říj 2016

@dagy99 termoska mi samozřejmě na mysli vytanula ale jsme ve fázi několik lžiček (byť ráda a často) a vařit celou termosku - ani třeba 0,2l kaše nebo zeleniny se mi nechce - mám vychytané mixování minimnožství zeleniny takže prakticky nevyhazuji - a přijde mi, že to pidimnožství prostě vychladne termoska-netermoska. Asi počkám až bude větší jedlík 🙂) Díky..

lajla
30. říj 2016

@alicesky můžete koupit i malou termosku😉 po pravdě lepsi varianta není
Zelenina se nemá ohřívat, je pak kyselinotvorna

alicesky
autor
30. říj 2016

@lajla jj, už lovím Esbit 0,5l ;) ... ono se nemá ohřívat nic, ideálně :D ano termoska je asi nejlepší možnost a nejspíš začnu jíst mixovanou zeleninu neboť je mi té lahodné co slečna dostává fakt líto :D

herminka
30. říj 2016

Já jsem na jednodenní výlety uvařila oběd ráno, zavřela do skleničky, tu zabalila do alobalu a dala mezi náhradní oblečení. Do času oběda vydržela teplá i v mrazu.

hanih
30. říj 2016

My jsme dostali termoobal od Tescomy, takže jídlo vždycky ještě horké do sklenice, zavřít do termoobalu a do oběda teplé vydrží. Dřív jsme praktikovali i ohřívání, ale většina restaurací to šoupne na minutku do mikrovlnky, což se mi moc nelíbí (mikrovlnku ani nevlastníme). Známí mají termosku a jsou taky spokojení.

lv
30. říj 2016

Já to většinou prohodila, i v čase oběda dala neohřátou ovocnou, a teplé až doma, nebyla jsem s ní takto venku až tak často, aby to nějak rozhodilo režim.

lajla
31. říj 2016

@alicesky tu máme taky a je skvělá, obilovinu a luštěniny ohřívat lze a vařit na tři dny dopředu😉 zeleninu fakt neeee...

majus6
31. říj 2016

Mame Esbit termosku a kdyz do ni das varici vodu, vylejes (abys ji nahrala) a az pak tam das prikrm, tak ji nemusis mit plnou a teply ti to vydrzi. Samozrejme plna termoska vydrzi dele horka, ale i ctvrtina vydrzi tepla, kdyz to udelas jak pisu 🙂. Jinak jsem na cesty varila rada cervena cocka + vajicko + ev. lucina - a to me teda chutna i bez soli, takze jsem klidne dojizdela 🙂. Na zaliti pak rychlovka kuskus + lucina + treba rajce na drobno, ale na kuskus potrebujes mit vrouci vodu, z termosky se ti asi nepovede. Termosku jsem brala ale jen v zime, normalne na jare a na podzim mi to jedli bez reci i studeny a v lete jsem naopak chladila.

alicesky
autor
31. říj 2016

@majus6 to zní dobře, nevím teď kdy se zavádějí luštěniny (u nás zatím i lepek jen v náznaku - ale místo kuskusu vařím jáhly tak, že jsou sypké a přijdou mi ještě lepší než kuskus).. i když zrovna červenou čočku jí zkusím dát asi brzy, je tak skvělá a lehce stravitelná....Ano základ je dělat to tak dobré že člověk rád dojede :D
Mmch když jsem koukla na parametry Esbitu, volba byla okamžitě jasná 🙂
(chystáme se v zimě do hor apod...). Díky a zdravím všechny domácí vařily! Jsem upřímně potěšena že - jak vidno - zdaleka ne všichni krmí "skleničky"... a že ty děti potkají nějaké reálné jídlo..

lajla
1. lis 2016

@alicesky podle makrobiotiky i z hlediska Stravitelnosti červená od roku jako první a vždy vařit s rasou,solit. Úplně na konci
Zkuste juknout na knihu radost ze zdravých dětí

alicesky
autor
1. lis 2016

@lajla Po více než čtvrtstoletí na zdravé (vege) stravě jsem trochu líná vzdělávat se populární literaturou, makro mi (ve své ortodoxní formě) nevyhovuje ale díky za tip, o knížce vím a podívám se asi. Zajímavé.. luštěniny obecně ano, ale že by červená čočka až od roku? Mmch - jste zdá se velmi bádající - máte nějaký zdroj na tu kyselotvornost? Myslím reálná data, ne kdo co uvádí, to víceméně vím (zdroje si jsou trochupodobné, občas se trochu liší). Zajímalo by mě jak kyselotvornost měří - nedokážu si představit jak navrhnout takový experiment! Mám dojem že jsou to jen dojmy... byť něco na tom je a sama se tím řídím (tedy spíš vlastní zkušeností a pocity). Podle jedněch chemiků co se hodně zabývají stravou (vitariáni) je dokonce jediná potravina která není nekyselotvorná ve vařeném stavu jáhly...!

alicesky
autor
1. lis 2016

@lajla tady třeba píšou 8-10 měsíců, a že mnozí zavádějí dříve (6 měs) - do červené čočky a munga jistě půjdu již brzy...
http://wholesomebabyfood.momtastic.com/legumesl...

lajla
1. lis 2016

@alicesky jasný to záleží na Vás podle čeho se budete řídit...my se řídíme makrobiotickymi principy a vyhovuje, nemusí však každému...
Vše mám z knih...stejně jako kombinování potravin atd, jen zmíním kaše plus ovoce...v každém žebříčku píšou nekombinovat!!! A přesto se to dělá...
Ale jak píšu, každého věc a každému vyhovuje něco jiného...
Nevím co myslíte pojmem reálná data ad kyselinotvornost? Ale lehce se dá vyhledat x zdrojů...nechtěla jsem mentorování,jen mě to tak napadlo to zmínit...

alicesky
autor
1. lis 2016

@lajla kyselinotvornost - ne mě to fajt zajímá, JAK na to kdo přišel, konkrétně jak to měřil a co změřil - zdroj (jak to zjistili) nepíše pokud vím nikdo. Je to vždy statement of "fact", věř-nevěř. To mi trochu vadí. Zaímavé s kaší a ovocem, netrklo mne. Dost by to limitovalo první příkrmy. Hm.

lajla
1. lis 2016

@alicesky no to se zjistí asi časem😂

lajla
1. lis 2016

Jako fakt mě to nenapadlo zkoumat až tak do hloubky...narazila jsem na pár zdrojů a dávalo mi to logiku...tak asi proto...?

veronika223
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
silvapokorna
28. čer 2017
Uživatel silvapokorna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvapokorna.

Do auta exitují ohřívačky, např. http://bit.ly/Ohřívačka_do_auta, nebo se to hold v létě ohřeje tím, že je vedro. Často se dá jídlo ohřát i v restauracích, nebo poskytnou horkou vodu, stejně tak pomůžou i na pumpách.