Najdu kamarádku? Česká Lípa, Mladá Boleslav a okolí

jitulinecek29
2. kvě 2019

Ahoj maminky,chci se zeptat moje mala mela ted 4 mesice na prohlidce mi rekla pani doktroka ze bych mela do male zacit davat vapnik ze muzu zacit s prikrmy ale ze staci jen vecer 2-3lzicky. Plne kojim a mala se mi budi na jidlo cca po 3 hodinach. Co jsme cetla na internetu nekde rikaji zacit nekde ze pockat do 6 mesice. Neprijde mi ze by mala stradala a mela hlad....ma 5 740kg prosim poradte dekuji moc

pokoda
2. kvě 2019

@jitulinecek29 Nevím kam se teď tak spěchá. Myslím si, že pokud kojení zatím stačí a miminka netrpí hlady, tak prostě do půl roku kojit. Naše Dr. říkala, že z toho bude mít víc vitamínů, ale že to nemám do toho půl roku vařit, ale kupovat, že to mají hlídaný. Zajímalo by mě, kolik vitamínů apod. v tom zůstane, když to vydrží 2 roky v regále (možná víc, nevím přesně). Navíc to všechno smrdí i chutná jako kus umělé hmoty. Sama bych to nechtěla jíst. Prostě dejte na svůj instinkt, vy sama nejvíc znáte svoje děťátko. Držím pěsti a ať se daří😊

rebe
2. kvě 2019

Že je potřeba dítěti něco přidávat, třeba vápník, je naprosto absurdní argument. Kdyby bylo potřeba něco přidávat, přidala by to příroda do toho mnateřského mléka, které se tvoří dítěti na míru podle jeho aktuálních potřeb...