Opravdu je tak velký hřích ohřívat příkrm v mikrovlnce?

jkur
12. bře 2015

Opravdu je tak velký hřích ohřívat příkrm v mikrovlnce? Zkusila jsme to jednou a oproti vodní lázni to je za 30 sekund ohřátý. Všude to ale nedoporučují.

japona
12. bře 2015

@anjelita Článek na webu prodávající potravinové doplňky? No nevím, představovala bych si něco odbornějšího..

anjelita
12. bře 2015

@japona tak si to vygoogluj 🙂 Je tam toho spousta. Klikla jsem na prvni zminku. Chtela jsi vic informaci, nezminila jsi odkud 🙂 Ja svoje materialy leta zpatky fakt nedohledam.

mispula19
12. bře 2015

já nepoužívám ani pro sebe, natož pro dítě. To, že jsme teď zdraví neznamená, že budeme i za 5,10,20,30 let... krom záření ničí všechny živiny a vitamíny v jídle, takže jídlo je pak vlastně bez hodnoty jen na zaplnění žaludku. A mě to z ní ani nechutnalo..

anjelita
12. bře 2015
ayenkas
12. bře 2015

@anjelita Zběžně jsem ten článek přeletěla a pochopila jsem, že ten elektro potenciál mají jen ,,živé'' tedy tepelně neupravené potraviny, takže ohřívání hotového jídla, které se už stejně vařilo, logicky nemůže uškodit. I když podle mě je celá ta ,,elektrifikace'' potravin potravin a celý ten web docela blábol🙂 Třeba ta kyselá a zásaditá krev, každý, kdo má jen trochu povědomí o fyziologii a acidobazické rovnováze, tak ví, co to je za nesmysl.

Já jídlo v mikrovlnce ohřívám, mikrovlny ohřívané potraviny nijak negativně neovlivňují. Stačí se zamyslet na jakém principu mikrovlnný ohřev funguje. Kmitání molekul vody - vlastně se potravina zahřívá ,,třením''. A že ohřívá nerovnoměrně? Tak snad normální člověk jídlo zamíchá o ochutná, než ho podává. Sporák taky ohřívá nerovnoměrně, proto existují vařečky🙂

berenika39
12. bře 2015

@mispula19 mikrovlnka nezáří. to světlo v ní , to je žárovka, aby bylo na jídlo vidět. to vlnění - mikro vlnění - to jen rozkmitá molekuly vody, které jsou ve všem a tím vznikne docela obyčejné teplo. nic horšího.

miskadis
12. bře 2015

V mikrovlnce ohřívám jídlo úplně běžně, vlastně skoro denně. Dětem jsem tam odmalička ohřívala UM a příkrmy. Nemám důvod jí nepoužívat, jídlo je rychle ohřáté a hotovka🙂

jkur
autor
12. bře 2015

Tak koukám že se tu diskuze pěkně rozjela. No co někdo dává dětem sladké kašičky, někdo kupuje příkrmy a hold někdo ohřívá v mikrovlnce. Žádná nejsme dokonalá, každá chceme dát dítku to nejlepší dle vlastního uvážení 🙂 Mockrát všem děkuji za názory, asi zůstanu u plotny a občas mikrovlnka.

nunacek
12. bře 2015

@jkur Mikrovlnku na ohřev příkrmů používám.

japona
12. bře 2015

@anjelita Na telefonu mi to nejde otevřít, mrknu později. Ale už fengshui v názvu webu mi napovídá, že o vědecký článek (zase) nepůjde🙂 Jinak ten el. potenciál potravin s ohrivanim v mw nemá nic společného. Změnil by se i při "normálním" ohrevu.. Jinak kdybyste chtěla měřit "elektricitu" potravin, tak už to někdo udělal: http://pandatron.cz/?297&zeleninovo-ovocne_baterie

anjelita
12. bře 2015

@ayenkas s kazdym novym ohratim se znici zbytky elektrickyho potencialu. A pokud je podle tebe cela ta vec blabol tak magnet je pak asi magie 😀. Pockej dalsich 10 let, mozna se to uz budou ucit i na zakladce 😉

anjelita
12. bře 2015

@japona vezmi si wikipedii. Tvari se to jako encyklopedie a pritom tam clanek muze napsat uplne kazdej, tudiz se o zadnou vedu nejedna. Nesud knihu podle obalu.

mispula19
12. bře 2015

zadavatelka se ptala na názor, já vyjádřila svůj stejně jako všichni ostatní. Co si z toho vezme už je jen na ní..

hojda
12. bře 2015

@anjelita
@japona Holky, ztráta času podle mne. Zatím není jednoznačně zjištěno, jestli škodí nebo ne. Přou se o to větší hlavy, než my tady 😀 .

anjelita
12. bře 2015

@japona jen ten obrazek je ulozenej na tom webu, original bude nekde u vyrobcu. Kirlian camera je vedecky overena, pokud ti to teda bude stacit 🙂 Nicmene mikrovlnka el. potencial nici uplne jinym zpusobem nez ohrev na sporaku, a o tom byl muj uvodni prispevek.

ayenkas
12. bře 2015

@anjelita No tak až na základce budou učit, že buňky v těle získávají energii z elektrického potenciálu, který je v potravinách, tak půjdu a vrátím diplom z medicíny😀 Kolik té elektriky si myslíš v těch potravinách je po rozžvýkání a projití kyselinama v žaludku? A aby se ten slabý elektrický náboj byl schopen nějak přenést do našich buněk??? To je prostě kravina. To bysme se pak mohli dobíjet ze zásuvky, ne?😀 Buňky získávají energii z úplně jiných procesů🙂 Tak nevím, proč sem taháš magnety🙂

cabo
12. bře 2015

@ayenkas Sama jsem o tom, co pisete nechtela zacinat,ale kdyz vidim,ze diskuse se timto smerem stejne rozjela....... 😉
Jako biochemik se priklanim k Vasemu nazoru. Samozrejme,ze bunky v tele ziskavaji energii z biochem.procesu a ne z el.potencialu z potravin

zuzi.111
12. bře 2015

@anjelita Jako biochemik muzu jen dodat, ze to, co tvrdite, je blabol.

ladyhacek
12. bře 2015

Vždy a se vším se sejdeš s názorem půl na půl > někomu to nevadí jiný to odsoudí. V dnešní době je opravdu všude hodně škodlivých látek, ve vzduchu, v jídle prostě snad ve všem co denně používáme.
Já si myslím, že nic se nemá přehánět!
> pokud vím je známo, že v mikrovnlce se jídlo ohřívá nerovnoměrně, ale zase rychleji > vše má své plus a mínus (nepočítám škodliviny)
> jak budu ohřívat časem netuším, ale mateřské mléko tak ohřívat nehodlám
> s tou řeřichou je to opravdu zajímavé - o tom jsem neslyšela

> ty jsi máma a ty se staráš o své dítě jak nejlépe můžeš a nikdo by tě neměl odsuzovat za to že mu jednou za čas ohřeješ jídlo v mikrovlnce 😉 (jen se ujisti, že je prohřáté rovnoměrně, aby se nespálilo)

hojda
12. bře 2015

@ladyhacek V nemocnici mi moje odstříkané MM v mikrovlnce ohřívali, padla mi brada, když jsem to náhodou zjistila.

ladyhacek
12. bře 2015

@hojda no vidíš, zajímavé mě nejde ani tak o ty škodlivé věci, ale že prý to ničí molekuli takže živiny. Dnešní technika všude

chris_n
12. bře 2015

moje zkušenost. Letos jsme se stěhovali a byly cca měsíc bez mikrovlnky. A můžu říct, že za mě to byla fakt krize. Navařeno na 2 dny, tak pak ohřívat na sporáku některá jídla bylo fakt za trest (nemluvě o tom času, co to zabralo). No a ohřívání příkrmů? Nechala jsem to ve vodní lázni či ohřívačce - trvalo to, jak psovi pastva, bylo to nerovnoměrně ohřáté, děsný. Já mikro používám a používat budu.

chris_n
12. bře 2015

@bubbligum ne každý ale chce jíst RAW 😉

mafeska
13. bře 2015

@jkur využívám úplně běžně, ohřívala jsem i vodu na mlíko. chce to vychytat správný čas 🙂

jamia
13. bře 2015

Stejně jako nevěřím na chemtrails, Vesmírné lidi ani to, že 9/11 způsobila CIA, nevěřím ani na elektrický potenciál potravin či škodlivost mikrovlnek (a neztrácejte čas přesvědčováním mě o opaku).

evka_praha
17. bře 2015

Hezký den maminky!

Studuji poslední ročník vysoké školy a v současnosti pracuji na diplomové práci týkající se dětské výživy. Můžete mi prosím pomoci vyplněním dotazníku? Velmi mi tím pomůžete!

http://nakup-detske-vyzivy.vyplnto.cz/

Dotazník se týká obecných nákupních zvyklostí při nákupu dětské výživy a je určen maminkám s dětmi do 3 let.

Moc Vám děkuji za ochotu a pomoc! Evča

ayenkas
17. bře 2015

@evka_praha hotovo🙂

chris_n
17. bře 2015

@evka_praha mezi dosaženým vžděláním ti chybí vyšší odborné, jinak vyplněno

simonceli
17. bře 2015

@jkur neohrivam v tom ani sobe A ani vodu. Mikrovlnka deformuje a meni molekuly potravy, nebo dane ohrivane veci.

prinzesz
17. bře 2015

@ayenkas konecne tu niekto napisal nieco normalne, ale aka by to bola parada sa namiesto jedla nabit v zasuvke, hned by bolo po probleme s vahou a nadvahou 🙂 teda len tym co by to s tym nabijanim moc neprehanali 😀 😀 😀

svojho casu som to tiez velmi studovala, potom som natrafila na nejaky clakok kde to vysvetloval nejaky fyzik a povedal, ze je to neskodne.. a ako to tu uz bolo spomenute, ide o trenie castic a vzniku tepla.. ako ked si tries ruku o nohavice alebo aj o seba.. tiez sa zohreju.. ja mikro pouzivam.. nie nejak extra casto ale prosto sa jej nebranim.. synovi som vodu na UM zohrievala v tom parnom ohrievaci co trvalo dlhooo a este nie vzdy to bolo dostatocne teple, nakoniec som presla na mikro a bolo.. ja prosto mikro neodsudzujem..