Zvracení po nemléčné Sunarce 6+, máte zkušenost?

duvera
27. lis 2014

Mala na skoro 8 měsíců. Večer ji dávám obvykle mléčné kaše Sunarka, které ji vyhovují.
Když mám navíc svoje mléko, tak ji udělám nemlecnou kaši. Ze začátku ok. Ted se mi z ni dvakrát šílene pozvracela, takže už dávat nebudu.
Poprvé to bylo min.týden - nevěděla jsem z čeho to je a dnes znovu. Ještě že jsme zrovna byli u ni, protoze ve spanku z ni tekly proudy. Ještě ze se neudusila.
Celkem velky sok. . .
Mate někdo podobnou zkusenost? Jedna se o ovocnou s cereáliemi.

lv
28. lis 2014

Velká dávka? Zuby? Viroza? Těžké na trávení?

pavlusa01
13. pro 2014

Já bych si také myslela,jestli jí něco nebylo?Ještě dělá sunarka kašičky mléčné a ty se rozdělávají ve vodě.Tak jestli by to nebylo lepší,ty já dělám mojí malé a nemáme žádný problém....Doufám,že už se vám to nestalo....Já bych se také polekala.

mishaaela
9. únor 2015

Na 6 měsících jsme poprvé dali kaši od Hami- zadělat vodou, dala jsem fakt jen pár lžiček a po 4 hodinách začal zvracet vodopády- ve spánku, kdybych u něj nebyla včas, tak by se jistojistě udusil!! Už tadyty hnusy nedám, je to proto maličké tělíčko strašně těžko stravitelné a pak to tam mají jak balvan.Byl to strašný šok. Nakonec jsem zjistila od jiných maminek, že mají stejně zkušenosti. Kaši už uvařím jedině svojí a né ty instantní hrůzy....

limetka3
4. říj 2016

jj přidávám syn 7.měs.začal po Hami kaši na noc zvracet - vodopády...jako fakt hodně.kaši jsem hned vyhodila...a též zkusím uvařit kašičky domácí

sunny2016
24. říj 2016

Ja jsem dala maličké minuly tyden poprvé nemlečnou ryzovou kaši Sunarka 4+. Malá měla 6 měsíců 7.10. a taky z toho zvracela. Hned po kaši usnula, za 2 hodiny se probudila pozvracená a zvracela pak jestě asi 7x. Vyzvracela úplně vsechno- sliny i žaludeční šťávy..Chudinka. Zkoušela jsem ji ji dat zase za 3 dny a jen jsem ji to dala do pusy, začala zase zvracet. Včera jsem zkusila opět uvařit, ale jen uviděla bílou barvu, začala se vzpírat a prskat. Nerozumím tomu..A hlavně nevím, co ji uvařit. Dělám pyré-dýni, mrkev, jabličko..teď jsem ji přidala trošičku banánu..

veronika223
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
halouzkova5
4. črc 2018

Mám taky bohužel špatnou zkušenost. Malá 7 měsíců a po kaši se v noci probudila a začala hrozně zvracet. Ještě že jsem byla hned vzhůru... Jaké kaše doma děláte když ne kupované ? Dekuji

martik16
5. črc 2018

Mám stejnou zkušenost s nemlecnou Sunarkou 😕 teď dávám mléčnou Hami a nikdy se to už neopakovalo....