Hnízdo pro miminko. Využily jste hodně?

marselina
18. zář 2021

Holky uvažují nad koupi hnizdecka do postýlky. Chci se zeptat, využily jste opravdu hodně, nebo je to spis zbytečnost a jde spis o módní trend.
Dekuji za odpovedi

jjasmina
18. zář 2021

@marselina nevyužila jsem

loylii
18. zář 2021

@marselina za mě top vynález tohoto století. Deti jsem přenášela po bytě cely den a to i spící. Jen co jsem přišla z porodnice, tak jsem je do toho položila a přes ne ještě tenkou deku. Strašně se jim v tom libilo.

gruyerre
18. zář 2021

@marselina využili jsme hodně, tak do 8 měsíců, lépe se mu v tom spinkalo, méně se budil.

shirilka
18. zář 2021

@marselina Využila jsem maximálně, spal v něm až do 9 měsíců. Když jsem jela na noc k rodičům, tak jsem se nemusela bát, že se mi skulí z postele.

iris92
18. zář 2021

@marselina vyuzila jsem hodne, syn v nem spal rad az do roka a pul (meli jsme vetsi) a vozili jsme ho i ruzne na dovolene nebo na prespani u pribuznych.

nita1984
18. zář 2021

Syn v něm spí ještě teď, ve dvou letech. Prostě ho má rád

mamikry
18. zář 2021

@marselina My jsme vyuzili prvni tri mesice jenom. Za me je dobre, ale nutnost to neni.

denski24
18. zář 2021

@marselina já u syna využila hodně. Teď na druhé budu kupovat taky.

petralp
18. zář 2021

@marselina pořídila jsem a syn v tom od narození spí každou noc v postýlce. Myslím že je mu v tom dobře. Nechala jsem si ušít celý set😉

zrzinda
18. zář 2021

Ahoj, my ho měli do doby, než sem si přečetla něco o bezpečnosti spánku (ig Spánek miminek). V postýlce by nemělo byt vůbec nic 😔

lenula02
18. zář 2021

Využila sem maximálně. Za mě to není zbytečnost... 🙃

loylii
18. zář 2021

@iris92 my taky, hotely, dovoleny, vsude bylo s námi😎

emillyhk
18. zář 2021

@marselina Využili jsme víc než jsem čekala 😊 V postýlce, když jsme přestali zavinovat a do naší postele na ranní dospávání (bez hnízda jsem se bála, že ho zalehnu). Jak se začal otáčet, tak už malému překáželo. Ale cca 5-6 měsíců jsme ho používali.

denski24
18. zář 2021

@petralp odkud prosím? Měla jsem od "správné pleny baví" a teď bych ráda zkusila od někoho jinýho.. Díky

petralp
18. zář 2021

@denski24 našla jsem náhodně na fb. Hnízdečka od Vendulky. Má moc krásné sety.

denski24
18. zář 2021

@petralp kouknu, moc děkuji

petralp
18. zář 2021

@denski24 není zač 🙂

tasimia
18. zář 2021

@marselina využili.. malé je rok a když je nemocná, tak v něm chce spát.

loylii
18. zář 2021

@zrzinda mě přijde mnohem vic nebezpečné, když úplně maličký miminka spi s rodiči v posteli. Aspoň u mě, spím hrozne tvrde. Takhle když byl prcek třeba plactivy nebo nachlazený, vzala jsem si ho v hnizdecku do postele na stranu spoluleziciho, položila k nemu ruku a nebala jsem se, ze se zkulí atd.

zrzinda
18. zář 2021

@loylii Jo, já to taky tak u novorozence měla. Ze jsem stranu hnízda měla jako polštář, takže jsem byla hned u ni. Spis když pak byla trochu větší a začala sebou ve spánku házet. Bala jsem se, aby mi někam nezapadla.

marselina
autor
18. zář 2021

Holky všem moc dekuji, dnes jsme objednali☺️

me_druhe_ja
18. zář 2021

U syna jsem využila hodně, u dcery málo. Záleží i na dítěti. 🙂 Je to fajn věc, ale není to nezbytné. 🙂

denski24
18. zář 2021

@marselina a kde prosím? Hledám, všude možně a nemůžu se rozhodnout 😀

janina228
18. zář 2021

@marselina využili jsme maximálně!!! A snad až do 2 let😉..když jsme někam jeli,tak jsem brala hnízdečko. nevím jestli to je její povahou,ale všude spala krásně, byla "ve svém" 🙂.

jako_mala_holka
18. zář 2021

Za nás teda úplně super, vzala jsem větší velikost (nějakou střední, šila mi to paní na fleru) a dcera v něm spala snad ještě po 8. měsíci, doteď ho má v pokojíčku na zemi a občas si do něho vleze
Super bylo jak na noc do postýlky, tak i do postele, když jsme spali spolu, nebáli jsme se, že ji zalehneme... Nesnášela zavinovacku, ale hnízdo v pohodě

markii30
20. zář 2021

Malý 2.mesice využíváme naprosto pořád mám jedno v postýlce a jedno v kolebce nedala bych na něj dopustit .

vercousek
20. zář 2021

Hnízdečko je super malá v něm spala v postýlce do 2 měsíců,pak jsem někde na netu narazila na péřovou peřinku a polštářek a líbilo se mi to víc,takže přes noc spinká v tom a přes den v hnízdečku,který mam na gauči alespoň se mi nikam neskutálí.Hraje si v něm,schrupne si a můžu jí v něm hezky přenést kam potřebuju aniž by se vzbudila.

hasara33
21. zář 2021

@marselina ahoj, ano využila jsem ho dost takže za mě určitě nezbytnost, ale my jsme si je tedy ušily s kamarádkou takže nás to vyšlo na pár korun 🙂

luciksima
21. zář 2021

Využili jsme ho hodně spal v něm do roka😊

maartina8
21. zář 2021

@marselina I já jsem hodně hnízdečko využila. Hlavně do kočárku. Měla jsem velkou korbičku a zářijové mimco. Mělo hnízdečko v kočárku cca půl roku. Bylo tam skvěle zapasovane a v teple. Nemusela jsem moc oblékat, bylo jen ve slabé frees dece a druhou přikryte zvrchu. Měla jsem i péřovou zavinovačku, ale tu jsem nevyužila tolik. Asi cca na 2 měsíce na spaní doma. Hnízdečko frčí i teď v domečku. :,-)