Jaké plenky používáte nejraději?

popelkajurasek
30. bře 2021

Jaké plenky používáte nejraději?
Jednorázové či látkové?
A jakou značku?

mamikry
30. bře 2021

@popelkajurasek Na obě děti jsme měli převážně Pampers Premium care a pak Active baby. Ještě vyhovovaly Babylove vcelku. Zkoušeli jsme Dada, ty nám ale hned protekly. Na třetí mám teď koupené Bamboo nature, údajně ekologické, tak uvidíme.

marketka_m
30. bře 2021

dada (nevim co znamena hned nam protekly)
@mamikry tim nechci rypat. .ale proteceni plenky znamena nechat dite xxxx hodin v tom...nebo ne?me nikdy neprotekly...dobre.kvalitni.levne.
zkouseli jsme pampers hruza..babylove kvuli cene ne..dale albert y byly vklidu..jak kvalita tak cena

klokanka31
30. bře 2021

@popelkajurasek Já látkové nikdy, ani je doma nemám. Kupujeme od narození Bella Happy a my i malá jsme spokojení.

evculinda
30. bře 2021

@popelkajurasek látkové XKKO Staré časy

mamikry
30. bře 2021

@marketka_m Ne, to neznamená. Znamená to, že plenka postě nesedla a v případě chlapečka se mu podařilo plenku prostřelit. 😉

klokanka31
30. bře 2021

@marketka_m Opravdu některé značky jsou na houby a protečou. Naši koupili divnou značku a protekly hned pár minut po tom, co jsme je malé dali.

marketka_m
30. bře 2021
marketka_m
30. bře 2021

@klokanka31 drsne..tak to se mi fakt nestalo jeste.proto nevim....dada mi to nedela.asi kazde dite cura jinak.nebo nexhapu🙂

klokanka31
30. bře 2021

@marketka_m Buď ráda že se ti to nestalo. Nám se to stalo nejen s počůráním, ale i s tím druhým. Jak já byla nas****

katule1990
30. bře 2021

@popelkajurasek Jen látkové. Čtverce XKKO staré časy a T-tomi, navrch svrchňáky Blueberry, Rumparooz, Bamboolik. Na noc a návštěvy mám kalhotovky KatyvBaby, Breberky, Majab, Anavy.

nikolite
31. bře 2021

U nás to taky dada nezvládly (několikrát protekly ) i když vím že si je hodně lidí chválí. Používáme Pampers Premium care.

verunnaj
31. bře 2021

Alberťácké nebo Lidl 😁 ještě jsou fajn pampers pure ale je je to raketa

makkyv
31. bře 2021

@nikolite Naprostý souhlas. Dada katastrofa, malé nevydržely. Za to Pampers Pure nebo Pampers premium care jasná volba! I přes noc nádherně drží, sací vlákno super. Sice pro někoho trosku dražší, ale za to velmi kvalitní. 🙂

jjasmina
31. bře 2021

Hapoy baby Albert a v pohodě, mezi nimi a Pampers nevidím rozdil

jjasmina
31. bře 2021

@nikolite
@makkyv souhlas Dada u nás taky katastrofa

zoyee
31. bře 2021

Dceři nejlíp seděly babylove z dm, mám je teď připravené i pro syna, ale uvidíme. Každýmu sedí něco jiného. Třeba pampers u nás vůbec, jediný, po kterých se vždycky oprudila.

pe_tu_ss_ka
31. bře 2021

Od nemocnice měl malý Bella happy, žádná nehoda, vždy vydržely. Jednou jsme zkusili pampers, které koupila mamka malé balení na zkoušku a malý se po jedné plence tak oprudil, už nikdy jsme pampers nekoupili, a pak taky nějaké z Rossmanna, tak byl také po první plence opruzený.. Ty Bella happy jsme měli od velikosti 0 do velikosti 5 stahovacích plenek. U druhého půjdeme zase do této značky.

kevi1
31. bře 2021

Ja nedam dopustit na Muumi plienky.

luci_ela
31. bře 2021

U dcerky jsem používala modré Pampers a byla jsem spokojená, když byla starší tak z Alberta. Teď u syna jsem koupila Pampers premium Care, a tedy nespokojenost. Protekli po 2 hodinách a hlavně mi vadila ta síťka co se lepila... Takže jsme přešli na Dada extra Care a jsem spokojená jak s kvalitou, tak hlavně cena je krásná

inkheart
31. bře 2021

První dva týdny jednorázové, pak většinu času latkove. Chlap ze začátku raději přebaloval do jednorázu, ale teď už zvládá látkovky a jednoráz máme tedy už jen 'kdyby něco'.
Z jednorázu : Pampers Pure, Kolorky jsou taky fajn
Z latkovek používám různé systémy: aio (vše v jednom, tj sešité spolu, docela drahá varianta, ale člověk nemusí nic po vyprání kompletovat, jen u nasazování většinou musí zastrcit "jazyk" vkládací plenky), kapsové pleny (ty má nejraději manžel, nejsnadněji se do nich přebaluje, protože nemají žádný jazyk jako aio, jen je potřeba předem je vycpat), kalhotkove pleny (nejsavejsi varianta, skvělé na noc a na cesty autem nebo v kočárku, ale vyžadují svrchní kalhotky, takže se zapínají na 2x...proto je používám, jen když opravdu potřebuji, aby byl v plence dlouho), ctvercove plenky po nás (musí se skládat a taky vyžadují svrchní kalhotky, ale zároveň velice rychle schnou a některé svrchní mají kapsy, do kterých je možné čtverce zastrcit)🙂

crutela
31. bře 2021

Dm babylove plenky 👍
Srovnatelne s pampers, mozna jeste lepsi.

zuzekk
31. bře 2021

Látkové, od cca měsíce. Nejvíc mi vyhovují Bamboolik, nová jadra jsou perfektně udělaná a kalhotky s dvojitými gumickami taky. Jednorázové na cesty a v určitých obdobích na noc, muumi baby, po mnoha vyzkoušených 100%nejlepší.

lennus
31. bře 2021

@popelkajurasek Používala jsem u obou dětí látkové - čtvercové s vkládačkami, taky kalhotkovky Anavy a Petit lulu a na noc a delší cesty eko babylove z DM

any2any
1. dub 2021

@popelkajurasek
Uz u 3. ditete pouzivame latkove (ruzne znacky). U 1. ditete jen latkove, ted u 3. dcery obcas pouziju i jednorazove, treba na noc ci nekam na delsi dobu ven. Mame tu ted nejake aspon trochu "eko" (zn. Moltex), zkouseli jsme i nejake vic "eko" z dm, ale ty nevyhovovaly.