Jaké plenky pro novorozence?

Ahoj holky, asi uz tu nekde tato diskuze byla, ale zakladam radsi novou pro prehled 🙂 Chci se zeptat jake plenky se Vas osvedcily pro novorozence do porodnice? Dekuji!
tegilb
30. srp 2016
U nás špatně oranžový pampers a smouli :/ ale super bílý a zelený pampers, baby love a bella happy 🙂
mami29
30. srp 2016
Mám bella happy a DM babylove. Pampers klukům neseděli, tak nebudu kupovat.
sipkovarose
15. pro 2016
Holky které koupit?Dělám si pomaličku zásobu u dvojčátek to bude velká spotřeba tak ať jsme připraveni 😉
dmiska
15. pro 2016
@sipkovarose vyzkoušeli jsme toho vic a nejlepší jsou bily Pampers... jeste jdou i Sovičky z Tesca... naopak vubec nevyhovoval lidl
milejka
15. pro 2016
@sipkovarose My máme taky dvojčátka a do porodnice jsem měla bílí Pampers, doma jsem je používala nějakou chvíli taky, pak jsme kupovali bud zelený nebo oranžový Pampersky. Nebo jsou dobrý plíny z Tesca, srovnatelný s Pamperskama. Až byli větší,tak jsme používali z Alberta se šmoulama 🙂. U dvojčat plíny jen frčí 😉
kika_21
15. pro 2016
@oksnov Měla jsem nejmenší se zvířátky z DM-ale nevímn, zda ještě teď jsou se zvířátky-bylo to 2013.Jinak spíše osvědčené značky, aby dobře lepily-člověk přebaluje často. Doma už látkové-běžné bavlněné čtvercovky s kalhotkami. Ven papírovky.
verunka11221
15. pro 2016
Do porodky bile pampers ty jsem davala asi tak do dvouch mesicu,pak zelene a asi od osmeho stridam zelene a sovicky z tesca.
maii
15. pro 2016
@ratatooy kazdy mame jobe priority. Krome pohodli ditete i prebalujiciho treba to, ze jednorazovky jsou napusteny kdovicim, beleny chlorem a vubec, pro zivotni prostredi zatez. Na tyhle planete zijeme vsichni spolu...

... latkovky jsou uzivatelsky uplne v pohode, ty moderni systemy jsou vymakany. Zvykne se raz dva. Deti trpi daleko mene na opruzeni, jsou v melouckem, prodysnem, zadny papiroplast s gelem. Nekdo pouziva latkovky jen doma a papirove (nejlepe eko, ktere se rychle rozlozi) na ven. Je to o prioritach.
eva_sajdla
3. únor 2017
Maminky, tak i já už pomalu balím tašku do porodnice a narazila jsem teď na tyhle plenky. Značku neznám, máte s nimi prosím některá z vás zkušenost? https://obchod.sanicare.cz/pece-o-dite-a-matku/... Cena mi přijde v pohodě, podle popisu zní skvěle, ale nemůžu na ně nikde najít recenze, což je podezřelé 🙂, děkuji moc!
ivchez
5. únor 2017
@eva_sajdla ahoj koukala jsem na ně, ale v tom balení je jen 13 ks?
eva_sajdla
6. únor 2017
@ivchez V tom menším jich je jen 13ks (což je tak na den, že 🙂 ?), ale pak mají ještě větší 54 ks https://obchod.sanicare.cz/pece-o-dite-a-matku/..., což už je normální balík...
luciehutt
6. únor 2017
Za nás Pampers Premium Care (bílé) 🙂... počkat si na akci, koupila jsem ještě jako těhu jednu za 3,10 ,- ( parádička 🙂 ).. měli v Kauflandu.Teď kupuju o něco dráž, pořádná akce nikde 😒. Navíc ty nové mají výřez na pupíček, což je super 🙂. Střídáme je občas s Pandičkama, ty nám celkem vyhovují, ale jen přes den.. Po oranžových a zelených Pamperskách se oprudil. My jsme zkusili to co píšu, víc raději ne. A vlhčené ubrousky jsme bohužel taky úplně vyřadily, malý je špatně snášel, takže teď jen čistá voda. Ke všemu čuchám a co je parfémované tak neberu 🙂. Je to hodně individuální, synovcovi zase padnou Sovičky a Zelené Pampers 🙂.
luciehutt
6. únor 2017
@eva_sajdla A na tyhle jsem četla jednou na nějaké diskuzi chválu... ale zkušenost nemám.
eva_sajdla
6. únor 2017
@luciehutt Díky moc, já právě nikde nic nenašla a říkala jsem si, že když jsou taky v té akci, že je zkusím. U první dcerky jsme nejvíc využívali ty z Tesca (ty nazýváte sovičkami? - mně než došlo, co tím myslíte za značku 😃), ale ty se nedělají v newborn...
ivchez
6. únor 2017
@luciehutt prosím tě to i pampersky bílé mají vyřez na pupík? Právě uvažuju které koupit do porodnice. Musím si jich koupit víc, protože budu daleko od domova a budem v nemocnici déle . Sháním právě nějaké dobré co mají nejlépe i ten výřez na pupík. Díky
luciehutt
7. únor 2017
@ivchez Jojo.. ale musíš koupit novější balení je zeleno bílé 🙂. To starší balení (jenom bile) to nemají 🙂. Od zítra je mají v Tescu za 299 tak si naber 😉
luciehutt
7. únor 2017
@eva_sajdla Švagrová jim takhle říká, i na diskuzích to čtu 🙂. Takže jiný název ani neznám 😀. Ještě jsou prý dobrý Šmoulí z Albertu 😀.. ach ty názvy 😀
maly_kukolar
7. únor 2017
Ja som skusala babylove newborn a dada premium velkost 1. co do funkcnosti, obe su na tom podobne, neprekakali sa, udrzali smolku aj teraz zlte kakanice 😃 makksie a celkovo sympatickejsie (aj cenou) su mi tie dada 🙂 objednala som cez net, ale boli za par dni doma.

Začni psát odpověď...

Odešli