Ohebné dětské zimní boty s membránou

lili_lily
30. lis 2017

dobrý den, loňskou zimu měl syn superfity, lehká a ohebná bota, ale měl z nich odřený v botě malíček .... nemá někdo doporučení na jiné boty s membránou? dívala jsem se na fare, ale zdá se mi dost tuhá a neohebná podrážka... díky za každou radu 🙂

misisska
30. lis 2017

Hlavně mu změř šířku nohy a dle toho vybírej boty. Očividně mu byly malé.

zmrz_lina
30. lis 2017

Malý má na zimu Bogs.

versatilka
30. lis 2017

Co primigi? Ty jsou myslím širší.. Ale chce to zkoušet.

wahu
30. lis 2017

Dd step jsou mekci a sirsi..

lidym
30. lis 2017

Syn měl sandály a celoročky Fare kvůli ortopedickým vložkám, tak jsem chtěla i Fare zimní boty. Bohužel ho tlačily, tak má místo nich Protetiky.
Fare jsou neohebné a Protetiky rovnou kopyta. Ještě jsem nenašla ohebné zimní boty.

klaaarka
30. lis 2017

Take doporucuji primigi. Goretex a celkem dost ohebne. Vic nez superfity.

pettrus1210
30. lis 2017

Máme primigi, jsou lehoucke, ohebne a s gerotexem, jsou na širší nohu

fifina86
30. lis 2017

@lili_lily napis delku a sirku nohy,at ti muzeme poradit ;)

sarkoc
30. lis 2017

Máme Filli a spokojenost...kvůli zimě maji trosku vyšší podrazku, ale jinak patří mezi barefoot obuv, takže opravdu ohebne krásně, ale jsou spíš na užší nohu...a mají právě membranu (pozor, jen některé typy)... my je sice i naimpregnovali, ale prodavač rikal, ze to není třeba ☺

blahova_andrea
30. lis 2017

Primigi u nas frci uz nekolik let. D.d.step jsou taky moc fajn. Ted zkusime icebug. Vseobecne ty fakt dobre jsou ale palky.vetsinou se cena splha ke 2000

sarkoc
30. lis 2017

Jj v pripade bot se za kvalitu opravdu platí, leckdy i dost přes 2 tis., ale pak leckteré maminky rady koupi i nosene boty, tak prodejem se ta cena trochu sníží...☺

lili_lily
autor
30. lis 2017

@wahu ddstep jsem mu koupila, ale je to kuze bez membrany, myslim, ze se promoci ... jinak na ddstep nedam dopustit 🙂

lili_lily
autor
30. lis 2017

tak z toho mi vychazi, ze bychom meli kouknout na primigi 🙂 superfity maji nizkou a vysokou variantu, primigi taky?? zatim jsem na netu videla jen nizke

hojda
30. lis 2017

Zkus zapátrat u těch superfitů po nějaké širší botě, oni mají vice šířek, ale nevím, jak snadno půjdou sehnat. Označuje se to písmenem....

wahu
1. pro 2017

@lili_lily dd stepy se dělají i s membránou, syn by bez membrany zimu neprezil. Řada začínající pismenem F. Ale nejsou tak ohebne jako ty kompromisy, co prave membranu nemají. Fare jsou ale mnohem větší kopyta

wahu
1. pro 2017

http://www.obuv-liznova.cz/detska-obuv/d-d--ste...

Kupovala jsem tyto a jsou perfektní.

blahova_andrea
1. pro 2017

@lili_lily my kupujeme primigi vysoké se třemi suchými zipy. první jsem synovi kupovala ve třech letech za 1800,- zůstaly jako nové a právě je začala nosit dcera

betelgeuzz
1. pro 2017

DD step máme několikátý rok, ty celokožené, několikrát za zimu je nastříkám impregnací a ještě nepromokly.

blahova_andrea
1. pro 2017

taky si myslím, že není potřeba membrána, že stačí kůži impregnovat a udržovat. já impregnuji boty kožené i s membránou. ne nijak často, ale párkrát za zimu ano.

ev.ka
1. pro 2017

my máme z decathlonu za pětistovku, široké jsou, ohebné taky
bohužel nejsou úplně vysoké, takže jen do suché zimy, nebo s návleky
na střídačku s keen, ty jsou vysoké, ale méně ohebné

horymili
1. pro 2017

u tech primigi jsou ohebne a siroke ale pouze ty ktere maji na podrazce tlapicku (prstiky a slapka)...pouze do velikosti 26

horymili
1. pro 2017

a maji podrazku viz odkaz:
http://www.festivalmezikopci.cz/dětské-sc-13_14...
mrknete i na bazar...oni hodne vydrzi a dost se prodavaji dal 🙂

bamak
1. pro 2017

@lili_lily Superfit dělá 3 šířky bot. Takže se dají koupit i široké, jen musíš hledat. Jinak my máme právě superfitky. Loni jsem podlehla vizuální stránce, koupila Fare a děs, tvrdá, malou dřeli, takže je nechtěla nosit.

blahova_andrea
1. pro 2017

@horymili nesouhlasím. i primigi větších velikostí jsou stále ohebné, v porovnání s mnoha jinými kopyty 😉

konidana
1. pro 2017

Ahoj všem, nevíte jaké značky dělají celoroční, ne vyloženě zimní, juniorské boty (vel. 36+ až 39) výše uvedených parametrů (měkčí a široká špička) a za rozumnou cenu? Pokud by byly kožené a na suchý zip, tak pro syna ideál🙂 Právě jsme skončili s DDStep - mají je jen do vel.36.

pabka
1. pro 2017

Tak my máme s Primigi bohužel špatné zkušenosti. Letní sandály po cca třech týdnech vypadaly jak ze smeťáku, popraskané švy, čouhající nitě apod., už bych je nekoupila. Superfity za nás jsou nej. I přes vyšší cenu.

blahova_andrea
1. pro 2017

@pabka já mám tedy s primigi zkušenosti jen se zimní obuví, jinou jsme od nich neměli a zimní teda jsou fakt super.

astyna
1. pro 2017

Syn nosí zimní sněhulky z Deichmannu, taky je "rozmazlený" ohebnýma, širokýma botičkama, takže výběr je vždy záhul a celodenní výlet. Ale tady s těma jsem byla spokojená (za 399 Kč).

mialagia
1. pro 2017

Taky máme primigi zimní s goretexem a super ohebné i lehoučké..jsou dost široké ve špičce i ok na vyšší nárt..superfit jsme měli 1. boty a byly jí taky úzké..navíc designově se mi prostě superfity nelíbí..😉

verunka_korunka
1. pro 2017

@lili_lily dceri jsme ted kupovali nedavno a ma znacku RAK. Jsou naprosto super. Ddstep rada 15 mi prisla na zimu tenka a podrazka bez vzorku, tyhle jsou opravdu skvele. A dcera ma pry malinko sirsi nohu, tak to by mely byt i vam 🙂