Jak dlouho jste v těhotenství byly v práci jako servírky?

skritek95
1. kvě 2019

Ahojte 😊 jak dlouho jste v těhu byli v práci? Dělám servírku a už su 12+5. Premyslim jak dlouho ještě mám vydržet.

balogis
1. kvě 2019

@skritek95 já pracovala do 30teho týdne.delala sem v obuvi zástupce vedoucího,což teda znamenalo že sem měla dvanáctky na nohou občas sem i vykládala kamion

uzivatelkapetra
1. kvě 2019

Já dělala normálně do 34tt, jsem dělník v automobilce, ale po oznámení těhotenství mě přeřadili na admin práci.
Já bych na nemocenské zdechla🙂
Teda vycházky a nicnedělání by mě asi fakt nepotěšilo

barulina
1. kvě 2019

U 1.dcery jsem byla.do 5 mesice v praci. Ted u druheho, jsem na zacatlu bych rada byla.co nejdele. Ale to se.vse uvidi. Delej podle toho jaknse cotis

bva
1. kvě 2019

Já šla na MD 8 týdnů před porodem, dělala jsem v kanclu. Ale to sezení mě zabíjelo....

balogis
1. kvě 2019

@uzivatelkapetra přesně, doma a závislá na vycházkach je zlo

marketa1218
1. kvě 2019

Jsem v 5 měsíci, chodím do práce. Nástup na PPM šest týdnů před porodem, doma bych se zblaznila jenom s vychazkama. Pokud není opravdu důvod, proč bych musela být doma dřív, tak nebudu.

andryyysssek
1. kvě 2019

Chtěla jsem být v práci co nejdéle, ale bylo mi strašně zle, tak jsem byla doma od 7tt. U druhého těhotenství jsem byla šíleně unavená, tak jsem byla ráda, že jsem byla na mateřské s dcerou 🙂

drep
1. kvě 2019

Na mateřskou jsem nastupovala 6 týdnů před plánovaným datem porodu. Jsem anesteziolog-intenzivista, od druhého trimestru jsem chodila do anesteziologické ambulance a na konzília. Doma bych se zbláznila, i tak mi ten nástup přišel zbytečně brzo, klidně bych ještě chvíli pracovala.

nita1984
1. kvě 2019

Jsem 19tt, OSVČ celý den venku a na nohou. I dneska jsem v práci. Pracovat mám v plánu do porodu a po sestinedeli znovu. Každopádně mám výhodu práce sama na sebe, takže si to dělám jak chci

bousovka007
1. kvě 2019

Neoficiálně jsem v prvním těhotenství chodila do práce ještě v 37 tt. Ale byla to pohodová práce v kanceláři ve velmi příjemném kolektivu. Teď jsem v 36 tt na rodičovské, takže vlastně v pohodě doma a musím říct, zlatá práce v kanceláři.

journals
1. kvě 2019

@skritek95 o tom, jak dlouho v praci vydrzet se dopredu nepremysli 😉

lachtanice86
1. kvě 2019

Šla jsem 6tydnu před porodem. Až do konce jsem měla hodně stresové zaměstnání šlo o peníze lidí a tak 2-3x týdně služební cesty. Bylo to náročné, ale doma bych se zbláznila

sudylichozrout
1. kvě 2019

@nita1984 mela jsem a mam to uplne stejne 🙂

pipi_puncocha
1. kvě 2019

Já jsem doma od 8tt, teď jsem 12tt a je to hrozné... doufám, že příští týden mi dopadne dobře screening a že se budu moct vrátit, i když mám dost náročnou a asi i rizikovou práci. Ale mám pocit, že doma mi brzy hrábne 🙄

belmonka
1. kvě 2019

Byt tebou, tak jdu na posledni 4 mesice na neschopenku ...

monaluza
1. kvě 2019

Kancelarska prace, odchod 6 tydnu pred porodem, ale jeste dalsi tyden jsem neofiko neco dodelavala z domu.

jannym
1. kvě 2019

U prvního do 32 týdne, u druhého jsem začátkem 5 měsíce omarodila a zpátky do práce mě už praktická s gynekologem nepustili i když jsem chtěla, doma to bylo na hlavu zvláště když jsem první měsíc a půl neměla ani vycházky

hanih
1. kvě 2019

Já jsem šla v termínu na mateřskou. Pokud není důvod pro neschopenku, stejně musíš vydržet minimálně do toho 8. týdne před termínem. Btw. nedávno na výletě jsme byli v restauraci, kde byla servírka odhadem v osmém měsíci a úplně v pohodě fungovala. 🙂

boruvka97
2. kvě 2019

Kvůli rizikové práci v bezpečnostních složkách mě poslali na neschopenku hned po zjištění těhu, což bylo už někdy v 5.týdnu. Jinou pozici pro mě neměli a nakonec jsem kvůli častému zvracení ještě ráda, že jsem doma v klidu

malinkaelinka
2. kvě 2019

Já jsem bohužel skončila teď ve 24 tt. Vypršela mi smlouva a vzhledem k tomu, že se po mateřské vracet nechci (velmi časově náročné místo), tak jsme se domluvili, že prodlužovat nebudeme. Kdybych mohla pracovat až do nástupu na mateřskou, neváhala bych. Na neschopence jsem byla 14 dní v prvním trimestru a stačilo (bylo mi fakt zle), přestože jsem pořád spala, tak to doma byl opruz :D Jinak moje práce nebyla úplně snadná - dělala jsem mistrovou v potravinářské výrobě - kombinace fyzické i kancelářské práce, ale všechno šlo OK. Já jsem teda ale pod sebou měla super lidi - jak jsem oznámila, že jsem těhotná, tak ta pomoc od všech byla obrovská, kdyby ne, asi by to bylo náročnější.

pajuska578
2. kvě 2019

Ahoj, já dělám v kuchyni a v 18 tt jsem pořád v práci .Ale taky přemýšlím že už skončím

lenatko91
2. kvě 2019

Ahoj, já jsem teď ve 12tt, týden jsem doma, protože mi bylo v práci fakt zle. Ale po prvním screeningu bych se ráda do práce vrátila a byla až do konce, ale uvidíme, jak to půjde.