Práce doma u PC (jobprovas), máte zkušenost?

jitulinkaaa
12. čer 2015

Holky, máte některá zkušenosti se stránkou www.jobprovas.cz ? Je to seriozní? Dá se opravdu touto prací něco přivydělat? Nebo máte některá nějaký jiný tip na seriozní práci z domova?

lv
12. čer 2015

žehlit ze peníze, úklid. Takovou kravinou se přivydělat nedá.

tess007007
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
barcca5
14. čer 2015

Myslím, že to není seriozní, já jsem žádnou solidní práci doma u PC nenašla.

petka61
29. čer 2015

nechapu proc rikate, ze se solidni prace doma u PC delat neda. Ja ji delam, a vyhovuje mi. Hlavne to, ze muzu delat rekneme i v noci - proste delam kdyz maly spi.

barcca5
30. čer 2015

a co děláte?

petka61
30. čer 2015

Prodej pres internet.vy si neuvedomujete silu internetu?nikdy jste si pres net nic nekoupili?nejste v skupinach na fb kde holky prodavaj second hand obleceni nebo hadry z aliexpressu? A kde to podle vas delaji? Napr.moje mamka uz nekolik let dela avon a furt ji to neco hodi...a co ze je to mlm.dulezute je co mam z toho ja....

hojda
30. čer 2015

@petka61 Myslím, že maminky reagují na tu stránku www.jobprovas.cz, která mi taky přijde mírně podezřelá, vůbec z toho není poznat a co se jedná........ A prací z PC myslí to, že je někdo platí za zpracování něčeho a ne prodej přes internet.

petka61
30. čer 2015

@hojda ano, i kdyz ta stranka je uvedena jenom v zavorce, ja to brala vic obecne a hlavne kvuli prispevatelkam, ktere kritizuji kazdou jednou prilezitost ve vsech moznich forech, ktere tady jsou. Nevim, jest-li same neco delaji, nebo vubec skusili.. tak jsem chtela dat i pozitivnou odpoved ;) ne jenom vsechno zkritizovat

hojda
30. čer 2015

@petka61 Ale text dotazu je přímo na tuto stránku.

power700
26. črc 2015

Máte tedy někdo zkušenost s touto stránkou, co uvádí zakladatelka dotazu? Ptala se přímo na ní.

gepe
26. črc 2015

Osobni zkusenost nemam, avsak! ICO neexistuje, DIC neexistuje. Domena je registrovana na jinou firmu nez je nazev webu (ad za zavinacem), ktera nenabizi domaci prace.
http://www.jobprovas.cz/info/ Zadny nazev firmy apod v textu, pouze Provozovatel. Jakysi pan Pavel Audy. Pod timto jmenem nalezen jakysi Mudr a druhy z bankovniho sektoru. Tj., za mne stejne jako kdyby tam mel Ferda Mravenec, jmeno. Neposkytuje data tretim osobam, avsak vsem neuvedenym spolupracujicim atd.
Souhrne dle meho nazoru: zapomenout na dany inzerat, nic nevyplnovat.

gepe
26. črc 2015

Pozn.: osobni informace jsou v dnesni dobe velmi cenenou komoditou na trhu. Napr. na tomto webu po vas nekdo chce v podstate vas zivotopis a vy ani nevite, komu dana data posilate. Nenutim nikomu at v pripade zajmu nevyplni a neodesle, pouze je to muj pohled a zjisteni o zminovanem. 🙂

pajdousekk
26. črc 2015

@petka61 prominte, ale neda mi to. Nez neco napisete a odeslete, tak si to po sobe zkontrolujte. Neuveritelne kolik gramatickych chyb jste schopna napsat v jednom prispevku. Jestli takto vypadaji vase texty u prodeje toho co prodavate, tak potes koste..

mavanka
26. črc 2015

Ahoj holky, tak IČO i DIČ existuje, je to žvnostník, takže je v živnostenském rejstříku, ne obchodním:
http://rejstrik-firem.kurzy.cz/72384972/pavel-a...
nicméně stránka na mě působí taky krajně neseriózně - žádné kontakty, jen samé všeobecné slátaniny... nevěřila bych, nešla bych do toho a už vůbec bych nevyplňovala do formuláře žádné info o sobě... pokud je to korektní firma, bude hledat zaměstnance krorektní cestou a neschovávat se za anonymní webovou stránku....

gepe
26. črc 2015

@mavanka no vidis, me nevyjel ani v zivnostenskem a ani obchodnim rejstriku. 🙂 ani ICO a ani DIC. Vim moc dobre, ze kdyz je uvedeno DIC, neznamena to ze je to pouze firma/spolecnost. Ja vsak hledala primo v zivnostenskem a obchodnim, zvlastni 😅
Web je typicky priklad socialniho inzenyringu. Na udaje pozadovane v formulari lze v dnesni dobe jiz i elektronicky uzavrit jakoukoliv smlouvu.

gepe
26. črc 2015

@mavanka tak jsem pana nasla 😀

power700
26. črc 2015

@mavanka
@gepe holky, díky za info, myslela jsem si to 😖

karolinami
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pavelnovy
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pavelnovy
Odpověď byla odstraněná
Zobraz