Krvácení v polovině cyklu, co to může být?

rolfinecka
7. pro 2014

Ahojte holky...
Mám dotaz. Nestalo se vám náhodou někdy, že jste v polovině cyklu (14DC) začala špinit krvavě, takové růžovučké, po 2-3dnech začalo téct víc krve a potom zase růžovučeké špinění... Dnes jsem 23DC a stále to nepřestalo... Byla jsem s tím na pohotovosti , byl tam nějaký mladý doktor a moco jistý si nebyl. Prej to nic není zatím. Hm... Ve čtvrtek jdu na gyndu. Ale už je to dýl jak týden, tak začínám mít strach, co to může být? Jen podotknu, že jsem zhubla 10kg od srpna ale, není to náhlé a jsem teď hodně ve stresu.

Děkuju za odpovědi.

Rolfinečka

rolfinecka
autor
7. pro 2014

Nikdo?

jabadabadoo
7. pro 2014

@rolfinecka kamarádka měla nedávno mimoděložní těhotenství, zjistilo se z krve, dlouho špinila, já teď dostala ms o 14 dní dřív, 3 dny krvácení trochu ráno, pak jak když utne a teď se mi to rozjelo, taky asi nervy, měli jsme úmrtí v rodině

rolfinecka
autor
7. pro 2014

Aha... Tím mě ted dr.strašil tím mimoděložním. To doufám, ne... Za prvé je to smutné a za druhé nemám čas někde ležet v nemocnici. Achjo. To už by bylo druhé mimino, co nevyšlo... Moc se toho bojím. ☹

tarra27
7. pro 2014

@rolfinecka může to byt hormonálně ....jak jsi ve stresu tělo reaguje...

rolfinecka
autor
7. pro 2014

A jak se to prosím projevovalo mimo to krvácení? A popřipadě jak dlouho byla v nemocnici?

rolfinecka
autor
7. pro 2014

@tarra27 No, to já doufám, že je to jen tím. Mám teď problémy s manželem, proto i to hubnutí. ☹ To hubnutí taky ze stresu a nervů, tak doufám, že i toto. Ale jinak mi nic není, občas píchne ve vaječníkách,ale to tak málo, že bych to ani pomalu necítila, kdybych se nepozorovala... Právě ten dr.na pohotovosti říkal, že to asi nic není. Byla jsem tam v pondělí, dělala jsem i test - negativní. Tak to už by šlo vidět i to mimoděložní, ne?

tarra27
7. pro 2014

@rolfinecka u mimodelozniho je test pozitivní....zpočátku duch a pomaleji sílí..... 😉

To jsou nervy....nic víc podle me. A co manžel zlobí? Pises ze se snažíte o mimi....

rolfinecka
autor
7. pro 2014

@tarra27 No, jo... ☹ Zlobí... ☹ No, já už sem moc nechodím, jen teď jsem se přihlásila skrz tohle. Snažíme, ale nějak to neřeším... Když se povede tak se nebudu zlobit a když se nepovede tak taky ne... Teď mám práci a hodně práce a zlobivého manžela... Takže je mi to nějak jedno... ☹

jabadabadoo
7. pro 2014

@rolfinecka jenom špinila, ale dlouho, v nemocnici byla asi dva dny?

lenicka07
7. pro 2014

@rolfinecka A nemůže to být ovulační krvácení? Popis na netu by tomu dost odpovídal. Ale pokud to bylo takto víc, určitě znovu za doktorem. I to píchání ve vaječníkách by pro to mohlo svědčit.
Jinak nevím, toto mě prostě napadlo..

rolfinecka
autor
7. pro 2014

@jabadabadoo Já také špinění... Ale ze začátku 3dny jako dost, ale pořád ne tak moc jako u MS a pak už jen když jsem šla na malou na papírku takové růžové, ale nic moc. Občas píchání na lévé straně vaječníků a občas na pravo, ale tam míň... A dnes už nic. Já doufám, že jsem jen někde prochladla nebo něco, že to nebude to mimoděložní. Tak 2dny není taková doba, ale i tak je to hrozné na psychyku
@lenicka07 Já jak byla na té pohotovosti, tak to bylo po 2dnech nebo třech. A ten Dr.byl hrozně mladý, tak 27let, prišel mi jak po škole. A pořád říkal, kdyby něco tak hned dojet. Zatím strach mít nemusíte. Asi praskla cysta, máte tam moc tekutiny. A já se ho ptala, jestli to může být skrz ovulaci a on, také je to možné. Ale prostě si byl nejistý. Tak jsem volala k mému Dr. pro jistotu a měl volno až teď ve čtvrtek co bude. A sestra mě řekla, že při té ovulaci se mění hormony, že to možná způsobilo to a pokud nezačnu nějak moc krvácet jen na wc na papírku lehce tak to nemám řešit a uvidí se v ten čtvrtek. Ale když se špiní z ovulace, tak tak 2-3 dny a ne týden, ne? Jsem teď úplně vystresovaná z toho mimoděložniho... ☹

lenicka07
7. pro 2014

@rolfinecka http://www.rodicka.cz/ovulacni-krvaceni/
event.by mohlo trvat i déle, viz článek.
Budu ti držet palce ať to není nic vážného. Aspoň pro zasmání: kolegyně v práci mi vykládala jak se její známá nechala odvézt s děsnými bolestmi na pohotovost, měla podezření na slepák. No a ona to byla ovulace 🙂

rolfinecka
autor
8. pro 2014

@lenicka07 Ou, tak to jo... 😀 Slepáka už mám za sebou... Ovulaci jsem vždy cítila, ale nikdy jsem nešpinila. Tak doufám, že to bylo ono a jen nějaký delší skrat... 😀 Děkuju. Jen se bojím, tak dnes zavolám Dr. a zkusím je přemluvit, aby mě někde nacpali už zítra. Ať vím na čem jsem. 😀

lenicka07
8. pro 2014

@rolfinecka To určitě děláš dobře... já ti to psala hlavně z důvodu abys nemyslala na nejhorší. Tak písni jak jsi dopadla. Přeju ti ať je to v pořádku.

ivisek17
8. pro 2014

@rolfinecka Tak tohle mě trápilo dooost dlouho...Každý měsíc, 15 dc jsem začla špinit a navázalo na menstruaci...Minulý měsíc jsem podstoupila diagnostickou laparoskopii, byla mi při ní zjištěna endometrióza.... Jestli to špinění bylo zrovna tímto zjistím tento cyklus...Ale doktorka mi říkala že je to velká pravděpodobnost... A ještě podotknu, že mi bylo zjištěno, že se mi skracuje 2 polovina cyklu, tím, že špiním, tudíš jsem ani do téhle chvíle neotěhotněla....tak doufám že za vše mohla endometrióza a bude po jejím odstranění vše v pohodě....

rolfinecka
autor
10. pro 2014

Ahojte holky. Děkuju Vám za odpovědi. Hlásím info. Včera jsem byla na té gyndě. A pan doktor řekl, že je vše OK, že jen nějaký divný cyklus. Že se to tak někdy stane. Tak jsem šťastná jako blecha.
@ivisek17 A Vám přeju, ať je brzy vše v pořádku. 🙂

lenicka07
17. pro 2014

@rolfinecka Tak to super, že to dobře dopadlo. Já to čtu až se zpožděním 🙂

rolfinecka
autor
17. pro 2014

@lenicka07 Děkuji. To je v pohodě. 🙂

xjulinkax
25. črc 2015

Ahojte, jsem 15. DC a už 3. den krvácím. Nikdy se mi to nestalo, tak vůbec nevíc, co se děje. Pochybuju, že by šlo o ovulační krvácení, protože ovu mívám až po 20. DC. Do 9. 7. jsem brala Orgametril na oddálení MS, myslíte, že to má ještě nějaké dozvuky? MS přišla do třed dnů od poslední tablety. V pondělí chci jít hned na gyndu. Poradíte ještě teď někdo, kdo s tím má zkušenost? Děkuji.

melodygirl
25. črc 2015

@rolfinecka někdy je to při ovulaci, přesně ti to odpovídá

1kolousek1
25. črc 2015

Nedávno jsem to tu taky řešila .. Špinila jsem po mentruaci celý měsíc než přišla další menstruace. A potom to přestalo. Jelikož už jsem byla objednaná na gynekologii, tak jsem tam i přesto, že už jsem nekrvácela zašla. A řekli mi, že kdybych zase krvácela (špinila) mám okamžitě přijít. Jinak, že jsem v pořádku, ale pro jistotu mi odebral stěry na rakovinu.
@xjulinkax

xjulinkax
25. črc 2015

@1kolousek1 Díky za odpověď. Snad to nebude nic tak hrozného ☹

1kolousek1
25. črc 2015

@xjulinkax Snad ne, každopádně si určitě na gynekologii zajdi (snad můžu tykat). Mě taky řekli, že už jsem tam měla být hned na začátku toho krvácení, že by mi píchly injekci na zastavení krvácení a pak by se to řešilo prášky a dál by se vidělo .. Každopádně držím pěsti! 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru