• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysoká hladina prolaktinu. Snášely jste Medocriptine?

11. ledna 2017 
Ahoj holky. Já jsem dneska byla na první prohlídce v těhotenství. Vše zatím vypadá snad dobře. Ale o miminko jsme se s manželem snažili přes rok, až jsem to začala řešit s doktorkou. Poslala mě v květnu na odběry, ale nezavolala jsem si o výsledky a nechala tomu volný průběh. A doktorka mi dneska řekla, že je dobře, že jsem nevolala, protože jsem měla vysoký prolaktin (přes 900), že bych se zbytečně stresovala. Takže je to takový malý zázrak, že jsem otěhotněla. Ale stejně si myslím, že za všechno mohl stres, jakmile jsem vypla a přestala se soustředit jen na otěhotnění, tak to najednou šlo. Poslala mě sice ještě na endokrinologii, ale nevím, jedtli ještě na něco přijdou. Ta hladina se mi musela upravit sama. Snad už to teď půjde dobře. Přeji vám taky tak šťastný konec :wink:.
26. srp 2015 ve 22:28  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dobry den , minuly tyden jsem dostala taky medocriptine na snizeni prolaktinu, beru ted tyden 1/2tabletky a po tydnu se bude navysovat az na dve denne...ale je mi po nem hrozne zle, nevolnost snad celodenni, bolest hlavy, motani...ma nekdo podobnou zkusenost? upravi se nebo mam radeji vysadit?
dekuji
11. led v 18:53  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek