Zvýšený hormon prolaktin - přírodní léčba. Máte zkušenost?

clarak
8. srp 2022

Milé dámy,

už delší dobu se snažíme o miminko. Bohužel už mám kvůli mimoděložnímu těhotenství pryč jeden vejcovod, a teď mi byla zjištěna zvýšená hladina prolaktinu. Šance na otěhotnění tedy nic moc... Navíc, když jsem viděla vedlejší účinky léku (hormonu) na úpravu prolaktinu, který mi nabídla gynekoložka, dala jsem od něj ruce pryč.
Teď se zkouším obrátit k přírodě. Objednala jsem si Andělskou kúru Početí od Serafinu a taky drmek obecný.
Nemáte s tím některá (v souvislosti se zvýšenou hladinou prolaktinu) pozitivní zkušenosti?

Děkuji.
K

nina004
8. srp 2022

@clarak Ja som teda brala Dostinex od dr,ale tiež som prestala ,keď som si prečítala čo všetko robí. Našťastie aj napriek vysokému prolaktínu som normálne dvakrát otehotnela,čo sa lekár čudoval. Prvý krát sme sa snažili síce štyri roky ,ale teraz to prišlo rok po pôrode ani neviem ako. Držím prsty ☘️

trilien
8. srp 2022

@clarak ja som brala Cabergolín na zníženie prolaktínu, vydržala som mesiac, skončila som s akútnou gastritídou, podozrením na pankreatitídu. Výsledok: žalúdok v ťahu na pár mesiacov, získaná alergia na banány a od praktika zákaz antiprolaktínu. Skombinovala som Femigard, Uro kvapky od J.V Valovič (prevetívne, chodila som do prírody a veľmi fukalo, ovšem prekrvujú panvové dno, takže mohli mať pozitívny účinok) a mumio (pomáha mi na žalúdočne obtiaže, až dodatočne som zistila, že zvyšuje účinok bylinných preparátov) a otehotnela som po 2 mesiacoch. Za mňa teda alternatívna rastlinná terapia funguje a ak nezaberie, minimálne si nezlikvidujete tráviaci trakt 😉