Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Hodnocení prodávajících a kupujících

  1. Právo přidat hodnocení vzniká až po vzájemném potvrzení obou stran o prodeji/koupi. Jestli k potvrzení o prodeji oběma stranami nedošlo, uživatel nemá právo zveřejnit hodnocení.
  2. Uživatel má právo přidat k jednomu obchodu jen jedno hodnocení.
  3. Uživatel nemá právo přidat negativní hodnocení jako pomstu za negativní hodnocení. Porušení tohoto pravidla bereme velmi vážně, protože taková hodnocení vytváří strach u uživatelů dávat pravdivá negativní hodnocení.
  4. Hodnocení nemá obsahovat projevy osobní nevraživosti. Má věcně informovat o průběhu obchodu. Protože hodnocení slouží pro ostatní, emocionální výlevy jim neřeknou nic o tom, v čem spočíval tvůj problém. Navíc, hrubá slova na koníka nepatří.
  5. Do hodnocení nepatří: reakce na jiná hodnocení, otázky na uživatele, zprávy pro uživatele (interní pošta).
  6. Uživatel může přidat jen hodnocení k obchodu, kterého se přímo zúčastnil jako kupující a nebo prodávající a které proběhlo na Modrykonik.cz.
  7. K jednomu obchodu může kupující přidat jen jedno hodnocení prodávajícímu. Prodávající k tomu může napsat jen jednu reakci.
  8. K jednomu obchodu může prodávající přidat jen jedno hodnocení kupujícímu. Kupující k tomu může napsat jen jednu reakci.

Kam dál? > Zpět na Pravidla bazaru

Pomohl ti tento článek?
 / Ne