Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Baby Jogger City Tour Lux

Baby Jogger City Tour Lux je vyšší verzí původního městského, ultra kompaktního City Tour.Vyšla v únoru 2018. Konstrukce je pro hladší jízdu plně odpružená, menší kolečka jsou však vhodná jen na procházkách městem. Zabrzdíš je šikovnou brzdou umístěnou na boku rukojeti.

Na rozdíl od City Tour má City Tour Lux odlišné - otočné sedadlo. V obou směrech ho můžeš polohovat do poměrně hlubokého, nikoli však úplného lehu - vhodného od přibližně 6 - 7 měsíců dítěte. Přizpůsobíš i opěrku nožiček. Mohutná stříška s dvojitým výklopným kšiltem děťátko ochrání před sluncem i deštěm. City Tour složíš i se sedadlem nasazeným v kterémkoliv směru. Váha i rozměr složeného City Tour Lux jsou o něco větší než u City Tour, stále je to ale lehký kočárek, který se vejde i do kufru malého auta. Přenášet ho můžeš za ručku, pás na rameno, případně také na zádech v dodávané tašce na přenos, jednoduše skladovatelné v kapse v nákupním košíku. Všechna další příslušenství včetně pláštěnky či dětského madla je potřebné si dokoupit zvlášť.

Pro využití od narození se kromě autosedačky s adaptéry dá na konstrukci City Tour Lux připojit i nová plnohodnotná hluboká vanička. Pro snadnější uskladnění lze vaničku jednoduše přeložit v polovině, a to dokonce i nasazenou na konstrukci. Kočárek tak složíš i s nasazenou vaničkou. City Tour Lux je proto nejen vhodným doplňkovým kočárkem, ale i vhodnou alternativou full-size trojkombinace pro aktivní městské rodiče s omezeným prostorem.

Parametry

Typ
sportovní
Hmotnost (v kg)
9
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
100 × 53,5 × 94,2
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
67,5 × 53,5 × 22
Původ značky
USA
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
15
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 30
Otočné sedadlo
Další parametry

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.