Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Babystyle Egg Quail je kočárek uvedený na trh koncem roku 2017. Egg Quail (křepelčí vajíčko) čerpá z designu Babystyle Egg. Luxusní zpracování uvidíš nejen na vyhotovení potahů a koženkových detailech, ale i v detailu dezénu koleček se vzorem křepelčích nožiček.

Egg Quail je lehčí a po složení i kompaktnějsí. Poskládat ho dokážeš i jednou rukou, a to i s nasazeným sedadlem. To můžeš otočit nebo napolohovat až do lehu vhodného i pro ještě nesedící miminko. Součástí sedadla je taktéž zádová vložka pro extra komfort. Typ sedadla bez opěrky nožiček připomíná high-end Bugaboo Bee. Bezpečnostní pásy dokážeš regulovat páčkou bez potřeby jejich vybrání a vkládání. Při nastavování výšky pásů se výškově přizpůsobuje i stříška kočárku, díky čemuž z něj rychle nevyroste ani na délku velké dítě. Z kočárku dokážeš vytvořit i požadovanou kombinaci, a to díky autosedačce či dokoupitelné hluboké vaničce vhodné mimojiné i na noční přespávání. Vaničkové adaptéry jsou stejné i pro autosedačku.

Pro stylové maminky nebo tatínky nabízí Egg Quail nevídanou možnost měnit magnetické desky na zadní části zádové opěrky. Kočárek tak můžeš ultimátně přizpůsobit svému vkusu nebo outfitu. Na výběr máš 10 vzorů.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
10,8
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
109 × 54 × 84
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
69 × 54 × 34
Původ značky
Spojené království
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
22
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 36
Otočné sedadlo
Další parametry

Otázky a odpovědi

Dobrý den, mám dotaz co se týče madla před dítě. Je možné dokoupit? Děkuji za odpověď.
Zdravím, madlo k tomuto kočárku dostupné není.