Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
BOB Ironman je sportovní kočárek určený primárně na běh a sport. Tomu je přizpůsobená i trojkolová konstrukce z odolného hliníku s velkými, 40cm nafukovacími koly a dvojitým, pružinovo-elastomerickým systémem odpružení, které můžeš nastavit podle váhy dítěte. Kola zabrzdíš nejen nášlapnou brzdou, ale v případě potřeby i ruční zpomalovací brzdou. Výhodným je i poměrně prostorný nákupník košík doplněný o kapsy uvnitř sedadla a ze zadní části zádové opěrky.

Neotočné sedadlo je extrémně prostorné, díky vysoké nosnosti pohodlě zvládne i větší dítě. Je také mimořádně polstrované pro co nejlepší oporu. Pomocí pásů se dá polohovat do poměrně hlubokého, ne však úplného lehu. Pro menší miminka je také možné ke kočárku připojit autosedačku pomocí adaptérů. Na dokoupení jsou v nabídce i další doplňky - pultové madlo, cestovní taška na přenos nebo organizér pro rodiče.

Ironman je díky svým vlastnostem spolu s nízkou váhou nejprodávanějším a nejoblíbenějším joggerem značky. Byl také vybrán jako oficiální kočárek triatlonu Ironman. Starší modely poznáš podle složitějšího pásového polohovacího mechanismu a nepolohovatelné rukojeti ve výšce 102 cm od země.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace
Hmotnost (v kg)
10,6
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
101 × 61 × 128
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
96,5 × 61 × 61
Původ značky
USA
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
34
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 60
Otočné sedadlo
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.