Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Chicco Urban Plus je novější verze původního modelu Chicco Urban. Je to městský kočárek se sedadlem typu 2v1. Jednoduchým rozepnutím pásů a vložkou se ze sportovní části dá přestavět na hlubokou korbu (a naopak). Vložka do korby nového modelu je doplněná pevnou podložkou pro lepší oporu tělíčka miminka. Sedadlo se vyznačuje hybridním polohováním - polohuje se nakláněním i pásem. Pásový mechanismus je u Plus verze zjednodušený. Vylepšené bylo i dětské madlo, které je hranatější. Přidaná byla možnost složit kočárek dohromady se sedadlem, které se nově dá přeložit v polovině.

Ke sportovní části jsou v nabídce barevné sety stříšky, nánožníku, podložky a chráničů na bezpečnostní popruhy. Kočárek si tak můžeš přizpůsobit vlastnímu vkusu a časem také obměňovat. Dostupné jsou i zimní sady, ve kterých kromě klasických barevných doplňků běžného setu najdeš i zateplený nánožník a rukávník pro rodiče.

Do výrazných centrálních kruhů eloxované černé konstrukce se nasazují nástavby. V nich se také konstrukce při skládání zalamuje. Kola z tvrdé pěny jsou mírně odpružená a vhodná na nenáročné procházky. Ke dvojkombinaci je možné samostatně dokoupit autosedačku Chicco Autofix nebo Keyfit s adaptéry, nebo kočárek zakoupit v setu. Urban Plus vyšel i ve speciální edici Denim s dvojitým kšiltem, v setu s melange potahy Legend nebo barevně-vzorované edici Itty Bitty City.

Parametry

Typ
dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
10,5
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
106 × 63 × 98
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
86,5 × 63 × 34
Původ značky
Itálie
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
15
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 24
Otočné sedadlo
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.