Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Nuna Mixx 2 je pokračováním oblíbeného Nuna Mixx. Často je označována jako jen Mixx bez dvojky v názvu, protože původní verzi zcela nahradila a není od ní natolik odlišná. Je to poměrně lehký full-size sporťák nebo jeho kombinace na eLkové konstrukci se specificky zahnutou rukojetí. Konstrukce je nově elegantnější černá a sladěný je k ní i tmavý výplet kol. Přední kola jsou u Mixx 2 o něco větší. Konstrukci lze složit i s nasazeným sedadlem v obou směrech na poměrně ploché, kompaktní balení. Velký nákupní košík je dobře přístupný a u Mixx 2 i barevně sladěný se stříškou. Díky sklopnému předělu se v něm dá náklad jednoduše zorganizovat.

Mixx můžeš využívat i ve sportovní verzi už od narození. Sedadlo dá se totiž otáčet a polohovat do úplného lehu. Plastové boky sedadla jsou nově překryty potahem. Přidaným bezpečnostním prvkem pro nejmenší jsou integrované připnutelné bočnice v opěrce nožiček, které tak jakoby uzavřou prostor sedáku po zvednutí opěrky. Částečně tak imitují klasickou vaničku. Díky vysoké nosnosti zvládne sedadlo i těžší dítě. Malou, suchým zipem uzavíratelnou kapsu zezadu sedadla nahradila větší, magnetická, termoizolační kapsa. Stříška se slunečním kšiltem působí v nové verzi luxusněji, neboť má prošívaný vnitřek. Kromě síťovaného náhledového okénka zajišťují větrání i boční síťky prodlužovací části stříšky.

Ve výbavě kočárku jsou adaptéry, pomocí kterých dokážeš připojit autosedačku na konstrukci. V nabídce je i plnohodnotná hluboká vanička, kterou si můžeš opatřit se sportovní částí rovnou v setu. Součástí vaničky je praktická vložné kapsa a oboustranná matrace. Velkou výhodou je i doplňkové stínítko ve stříšce Dream Drape. Ke kočárku je dostupné i množství doplňkového příslušenství včetně fusaku, držáku na láhev či dětského pultíku.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
13,6
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
112,5 × 59,4 × 85
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
90,9 × 59,4 × 40,6
Původ značky
Nizozemsko
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
20
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 30
Otočné sedadlo
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.