Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Peg-Pérego Book 51 S Pop Up je modulární systém kočárku - set nástaveb Pop Up v kombinaci s konstrukcí Book 51 S. Přívlastek kombinace vychází z názvu hluboké vaničky a stylu provedení potahů, který najdeš na všech nástavbách. Navetta Pop Up je dynamická skládací vanička usnadňující převážení či skladování kočárku. Navíc je jednou z mála vaniček na světě, se kterou je možné konstrukci kočárku poskládat. Kromě ní je Book 51 S v nabídce i v modulárních systémech Elite s elegantní autovaničkou Navetta Elite a XL s oblíbenou autovaničkou Navetta XL.

Hliníková konstrukce Book 51 S s tvarovanou rukojetí je odlehčená a díky odpruženým kolům s dvanácti kuličkovými ložisky i o 30 % méně náročná na tlačení oproti srovnatelným kočárkům. Složit ji dokážeš i jednou rukou způsobem “do knihy", a to i s nasazeným sedadlem. Podle typu skládání je kočárek i pojmenován. Konstrukce je široká pouze 51 cm a má jednodušší systém aretace předních kol otáčením mechanismu po boku, takže se k nim nemusíš shýbat. Oproti nižší konstrukci Book 51 má řada S navíc koženkou potaženou rukojeť a terénnější zadní kola Soft Ride s dezénem. K podvozkům Book S a Book 51 S jsou navíc dostupná dokoupitelná přední větší kola s dezénem pro ještě lepší zdolávání horšího terénu. Předností je i obrovský nákupní košík, který lze vzadu sklopit pro lepší přístup (easy load system).

Ke kombinaci Peg-Pérego Book 51 S Pop Up patří i luxusní potahy s detaily a prošíváním. Sportovní sedadlo Pop Up můžeš polohovat až do lehu včetně opěrky nožiček. Kratší stříška s úchytem na hračku se dá prodloužit dalším dílem, ale také použít ve formě štítu proti slunci. Peg-Pérego Book 51 S Pop Up je v modulárním systému dostupný pouze v trojkombinaci, jednotlivé součásti kočárku se ale dají zakoupit i samostatně.

Parametry

Typ
trojkombinace
Hmotnost (v kg)
11,3
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
106 × 51 × 93
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
85 × 51 × 35
Původ značky
Itálie
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
15
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 30
Otočné sedadlo
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.