Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
První generace modelu Phil&Teds Vibe vyšla v roce 2008. Je původní, tříkolovou sesterskou verzí oblíbeného čtyřkolového modelu Verve. Na rozdíl od pozdějších generací má dva sety úchytů na madlo / přídavné sedadlo, nemá ale kšilt na stříšce ani automaticky uzamykatelnou konstrukci při skládání. První verzi poznáš také podle rukojeti a jejímu oválnějšímu tvaru.

Vibe je moderní sportovní kočárek vyšší třídy, využitelný nejen pro jedno dítě již od narození, ale s použitím přídavného sedadla i v tandemovém módu pro děti s malým věkovým rozdílem. Různou kombinací částí můžeš vytvořit mnoho různých konfigurací podle toho, jak se ti to právě hodí. Jelikož hlavní sedadlo můžeš polohovat do úplného lehu, zvládne i kombinaci novorozence se starším sourozencem. Pro novorozence je v nabídce i měkká vložná taška nahrazující vaničku. Dostupná je i klasická vanička originálního tvaru Peanut, kterou na kočárek nasadíš ať už s nasazeným sedadlem nebo po jeho odejmutí. Přídavné sedadlo dokážeš připojit dopředu nad hlavní sedadlo v případě ležícího mladšího sourozence, nebo dozadu za nákupní košík v případě, že sourozenec v hlavním sedadle už sedí. Napolohuješ ho pomocí zipu ve dvou polohách, avšak jen do mírného náklonu.

Konstrukce Vibe je poměrně široká, díky tomu je ale i hodně stabilní. Velká nafukovací kola nahrazují chybějící odpružení a zvládnou i těžší terén. Zabrzdíš je praktickou brzdou umístěnou na rukojeti. Kočárek složíš do kompaktního rozměru i s nasazeným přídavným sedadlem. První i druhá verze modelu Vibe vyšla jen v černé barvě základních potahů doplněné černou nebo červenou ergonomickou podložkou, která je součástí hlavního i vedlejšího sedadla.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace, sourozenecký (tandem)
Hmotnost (v kg)
14,9
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
104 × 64 × 127,5
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
76 × 56 × 22
Původ značky
Nový Zéland
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
25
Možnost připojit sourozenecké sedadlo
Maximální zatížení sedadla (první dítě - v kg)
25
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.