Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Stokke Scoot V3 je třetí generací dizajnového městského kočárku s poměrně robustní konstrukcí, s velkým nákupním košíkem a zároveň kompaktním skládáním. Od předchozí verze V2 se liší prodloužitelnou XXL stříškou, která se dá k základu – rámu a sedadlu dokoupit i samostatně, takže si můžeš barevnou kombinaci kočárku také poskládat. Novinkou je též přesunutí výroby z Číny do Holandska pro lepší kontrolu kvality.

Scoot je jediný model značky s hlavním nekorýtkovým sedadlem, které se dá také složit. Originální sedačka je ergonomicky tvarovaná a na konstrukci umístěná výš. Můžeš ji nasadit v obou směrech a rozepnutím popruhů sklopit do pololehu či úplného lehu vhodného od narození. Větrací otvory ve sklopené poloze umožňují komfortní používání i v teplých letních dnech. Sedačka nemá opěrku nohou, k dispozici má ale pro značku typický pultík na nohy nastavitelný v protisměru do jedné výšky, po směru jízdy do dvou. Pro novorozence se dá sedadlo doplnit novorozeneckou vložkou a vložnou taškou Softbag. Dokoupením autosedačky a/nebo hluboké vaničky se dá z kočárku vytvořit plnohodnotná kombinace. Scoot si můžeš přizpůsobit sadami potahů, vyměnitelnými stříškami či dokoupením dalšího příslušenství.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
12,8
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
110 × 55 × 75
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
72 × 55 × 32
Původ značky
Norsko
Materiál podvozku
hliník, plast
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
15
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 36
Otočné sedadlo
Další parametry

Otázky a odpovědi

Dá se koupit madlo před dítě na Scoot, a lze koupit na tento typ celý převlek? Boudičku můžu změnit, ale sedák se spací částí nemůžu nikde najít ani eventuelně celý sedák bez podvozku. děkuji za odpověď.
Zdravím, madlo pro děťátko se k modelu Scoot koupit žádné nedá. Ani celé potahy nelze na scooty vyměnit (pouze stříška). Existují univerzální hračkářské bariéry (např. s volantem), které se teoreticky dají připevnit, ale klasické madlo tak úplně nenahradí. Sedák samostatně (celý) se koupit dal, často byl uváděn i jako Stokke Crusi přídavné sedadlo (neboť jsou totožné, jako přídavné sedadlo k bývalému Crusi). Pokud je v eshopech kvůli neaktuálnosti modelu Crusi nedostupný, zkus kontaktovat největší distributory Stokke (jako Vandastore), zda ti ho nemohou objednat. Možností je přelouskat také bazar, jestli někdo přídavné sedadlo z Crusi - hlavní Scoot neprodává i zvlášť.