Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Dětská kosmetika Mustela pro suchou pokožku

Suchá pokožka, která se projevuje popraskanou a šupinatou kůží, není nic příjemného. A když na suchou pokožku trpí naše děti, uděláme vše pro to, abychom pro ně našly vhodnou kosmetiku. Maminky z Modrého koníka a jejich miminka otestovaly kosmetickou řadu Mustela pro suchou pokožku.

Olej do koupele na suchou pokožku

Olej do koupele jemně čistí, vyživuje pokožku a zabraňuje jejímu vysušování při koupání nebo způsobeného tvrdou vodou. Zanechává pokožku pružnou, hebkou a voňavou. Při koupání dejte 1–2 víčka do vany. Můžete ho použít i jako čisticí gel na mokré tělo. Výrazně zvyšuje hydrataci po koupání až o 28 %.
Obsahuje patentovaný vyživující komplex Avocado Perseose®, který chrání kožní bariéru, hydratuje a uchovává zásoby kmenových buněk. Patentovaný přírodní avokádový olej pomáhá zachovat přirozenou ochrannou bariéru pokožky. Glycerin na bázi rostlin hydratuje pokožku a zabraňuje vypařování vody z pokožky. Mírné povrchově aktivní látky jemně čistí a zabraňují vysušování pokožky. Olej do koupele je ekologicky šetrný a jeho složení je biologicky rozložitelné. Obal od oleje lze recyklovat.

Vyživující tělové mléko obohacené o cold cream

Tělové mléko okamžitě vyživuje a hydratuje suchou pokožku s dlouhotrvajícím účinkem, obnovuje kožní bariéru a chrání pokožku před vnějšími vlivy. Nanášejte toto tělové mléko na tělo ráno a večer.
Obsahem je opět Avocado Perseose®, patentovaná přírodní složka, která chrání kožní bariéru, hydratuje a uchovává zásoby kmenových buněk. Další účinnou složkou je cold cream, který vyživuje a napomáhá zachovat přirozenou ochranu pokožky. Bambucké máslo zjemňuje a vyživuje epidermis. Rostlinné oleje vyživují pokožku. Tělové mléko obohacené o cold cream zvyšuje hydrataci až o 73 %.

Vyživující tyčinka obohacené o cold cream

Vyživující tyčinka obohacená o cold cream je určena na vysušené části těla jako jsou například rty a tváře. Vyživuje a poskytuje ochranu. Zvyšuje hydrataci až o 98 %. Tyčinku můžete používat i u miminek hned od narození.
Avocado Perseose®, které chrání kožní bariéru, hydratuje a uchovává zásoby kmenových buněk. Obsažený cold cream vyživuje a napomáhá zachovat přirozenou ochrannou bariéru pokožky. Bambucké máslo zjemňuje a vyživuje epidermis. Bisabolol zklidňuje pokožku.

Péče na přebalování vhodná pro všechny typy pokožky

Krém se snadno aplikuje díky příjemné textuře. Splňuje hned 3 úkoly:

1. prevenci proti opruzeninám při každé přebalování
2. zklidnění zarudlé pokožky již po první aplikaci
3. zlepšení stavu pokožky a ochrana kožní bariéry

Při každém přebalování naneste silnou vrstvu krému na čistou a suchou pokožku miminka. Látka Oxeoline Alcacea okamžitě zmírňuje zánět, destilát slunečnicového oleje posiluje oslabenou pokožku, oxid zinečnatý působí protizánětlivě a Avocado Perseose® chrání pokožku miminka před podrážděním při každodenním přebalování.


Jak dopadlo testování? Podívejte se na recenze maminek z Modrého koníka.

Nové články

Hodnocení a zkušenosti s dětskou kosmetikou Mustela pro suchou pokožku

Máš zkušenost s dětskou kosmetikou Mustela pro suchou pokožku?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
Nejnovější hodnocení