Dětské holínky Coqui RAINY

2 zkušenosti

Jarní kolekce dětských holínek Coqui RAINY je vytvořená pro všechny malé i větší děti, které milují dobrodružství v dešti i kalužích! Veselé holínky mají vyjímatelnou stélku a jejich podešev je vyrobená z protiskluzového materiálu CoquiFlex.

Dětské holínky Coqui RAINY

Pro ještě větší pohodlí si můžete vybrat holínky, na kterých je vrchní část zakončena nepromokavým šusťákem se stahovací šňůrkou, nebo bez ní.

Obuv je pohodlná, stylová a certifikovaná – splňuje totiž evropské požadavky na zdravotní nezávadnost a mechanickou odolnost.

Pružná směs kaučuku zajišťuje flexibilitu, dlouhou životnost a malé opotřebení. Jsou měkké a ohebné. Materiál CoquiFlexTM je velmi pružný a snadno se dokonale adaptuje na vaši nohu.

Obuv vyrobená z tohoto materiálu je antibakteriální, odolná a snadno se čistí. Také nezanechává stopy na podlahách a je protiskluzová. Díky měkkosti podrážky absorbuje nárazy a chrání tak šlachy a klouby při každém kroku.

Jestli vám záleží na životním prostředí – Coqui jsou díky svému složení recyklovatelné. Projekt zpětného odběru pro koncové zákazníky bude spuštěn v roce 2022. Do roku 2025 bude mít Coqui obuv 100% životní cyklus.

Kde koupim Dětské holínky Coqui RAINY?

Hodnocení a zkušenosti detskymi holinkami Coqui RAINY

Máš zkušenost detskymi holinkami Coqui RAINY?
kexina  1. kvě 2021

Lehké, odolné, za rozumnou cenu

Kupujeme je dlouhodobě, vyzkoušeli jsme varianty s nepromokavým límcem i bez něj a za nás lepší klasická varianta. Gumáky jsou lehké, ale přesto odolné, zvládají i náročný terén, aniž by na porážce nebo kdekoli jinde byly známky používání či poškození.
  • Lehké
  • Pohodlné i pro širší nožku s vyšším nártem
  • Odolné
  • Pěkné barevné kombinace
  • Rozumná cena
  • Varianta s "límcem" je trochu nepraktická, dítěti se hůř obouvala než klasická varianta.
konik_testuje  14. dub 2021

Pohodlné, lehké a kvalitní holínky

Proměnlivé aprílové počasí ☔ ☀️ 🌦️ ❄️ jsme v redakci využili na maximum – testováním holínek pro nejmenší členy teamu Modrého koníka. Naše děti si už zvykly, že nám při práci pomáhají, ale málokdy si při tom užijí tolik zábavy, jako tentokrát. Skákání v blátě, tančení v dešti, stříkání hadicí. Byla to jízda. 💦💦💦

Za vší tou zábavou se však skrývala vážná, až badatelská činnost naší redakce, rozuměj dvou maminek, dohromady tří dětí. 👧🧒👦🏻

Testování začalo už samotným výběrem. Holínky jsou na první pohled velmi pěkné. Bylo hodně těžké vybrat si z velkého množství barev. Svého favorita si najdete, ať už preferujete veselejší syté živé odstíny nebo pastelové tóny. Designově jsou velmi dobře zvládnuté. Rovněž z hlediska kombinace barev jsou velmi zajímavé. Nejmladší (3leté) testerce jsme vybraly růžové holínky s obrázkem, který potěšil nejen dětské srdíčko, ale i maminčino, protože je vkusný, není velký a gumáky nepůsobí kýčovitě. Ocenily jsme, že pro větší děti je možnost zvolit si gumáky pouze s logem ve stejné barvě. A tak starší šestiletá slečna bude ladit se svou tříletou sestřičkou.

Měly jsme ale i pánskou zkušenost! 7letý mladý muž zase vyzkoušel veselou modrozelenou kombinaci s nepromokavým šusťákem se stahovací šňůrkou na vrchu. Zátěžový test při zalévání trávy zvládly holínky na výbornou, i když přímý zásah hadice dovnitř holínky nezachránil ani nepromokavý šusťák. U dětí by někdy nepomohl ani skafandr :D V této situaci jsme ocenily vyjímatelnou stélku, která se rychleji usušila. Holínky jsme vyčistily podle návodu. A musíme potvrdit, že se velmi dobře udržují. Stačí je omýt mýdlovou vodou, otřít do sucha a přetřít olejem.

Děti zvládly bez újmy na zdraví různé druhy terénu, a můžeme potvrdit, že podrážka skutečně neklouže ani na blátě a nožička v holinkách pevně drží. Na omak jsou měkké, poddajné a ohebné, díky čemuž děti ani nevědí, že je mají na noze. Jsou velmi pohodlné a ani po delším nošení nezpůsobují otlaky, či zápach nožiček.
(11 fotek)
  • Nebrání dětem v pohybu, jsou poddejné a měkké
  • Pohodlné a nezpůsobují otlaky
  • Velký výběr barev, vkusný, ne kýčový dizajn
  • Protismyková podrážka, která však působí elegantně, ne robustně
  • Možnost vybrat si motiv s obrázkem, nebo pouze s logem
  • Možnost vybrat si holínky s nepromokavým šusťákem se stahovací šňůrkou nebo bez
  • Velikosti sedí přesně
  • Nezanechávají šmouhy na podlaze
  • Udržitelné
  • Recyklovatelné
  • první dny po rozbalení byly holínky s nepromokavým šusťákem cítit gumou více než holínky bez něj
5 lidí považuje za užitečné