Rybí olej Möller’s

Z norské přírody

Möller's Omega 3 je rybí olej z norské přírody. Získává se z jater tresek z chladných vod při norských ostrovech Lofoty. Je bohatým zdrojem omega-3 nenasycených mastných kyselin (EPA a DHA) a bohatým zdrojem vitamínů A, D a E.

Jen jedna lžička rybího oleje denně je vynikajícím základem zdraví a pevné imunity celé rodiny. Olej je přirozeně tekutý, takže se snadno polyká.

Omega 3 nenasycené mastné kyseliny (EPA a DHA) jsou důležitými stavebními jednotkami všech buněk lidského organismu. Organismus si tyto látky nedokáže vytvořit sám, proto je důležité je doplňovat prostřednictvím stravy nebo potravinových doplňků.

Pečujte o imunitu

Jedna lžička rybího oleje obsahuje až 1,2 g omega-3 mastných kyselin a vitamíny A, D a E. Vitamíny A a D se starají o imunitu, omega-3 (EPA a DHA) se starají o srdce, mozek a zrak. Vitamin D je nezbytný pro normální růst a vývoj kostí u dětí.

Oceňovaná chuť

Dnes už není třeba na polknutí rybího oleje dávka odvahy. Podle těch, kteří ochutnali Möller's s citrónovým aroma, má olej "překvapivě příjemnou citrónovou chuť". První lžička vás možná překvapí olejovou konzistencí, ale rychle si na ni zvyknete. Möller's oleje se pyšní oceněním "Výjimečná chuť" od Mezinárodního institutu chuti a kvality v Bruselu (iTQi), které získávají pravidelně. Zajímavostí je fakt, že v hodnotící komisi jsou přítomni také kuchaři ocenění michelinskou hvězdou.

Jak Möller's obstál v testu? Přečtěte si zkušenosti s tímto rybím olejem

Nejnovější články

Hodnocení a zkušenosti s rybím olejem Möller’s

Máš zkušenost s rybím olejem Möller’s?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost