Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Sklárna Rückl

Již od roku 1846 rodinná sklárna Rückl vyrábí prvotřídní ručně foukaný a broušený křišťál. Po dobu tři sta let se v rodině dědí tradice výroby skla z generace na generaci. Pouze ty nejlepší, staletími prověřené, sklářské postupy dovádí k dokonalosti a snoubí je s historickými vzory a moderními tvary v pastelových odstínech.

I díky Rücklu prožívá české sklářství a tradice jemně broušeného křišťálu své znovuzrození. Špičkový tradiční i moderní design, kvalitní důsledná řemeslná práce a snaha vytvářet silné emoce, eleganci a krásu dělají jejich výrobky nadčasovými.

Sklářskí mistři, brusiči a malíři ve sklárně v Nižboru dokonale ovládají svá řemesla a surové sklo mění na rafinované výrobky s originálním designem a dokonalými detaily. Výsledkem spojení toho nejlepšího z bohaté evropské historie, kultury a sklářského dědictví jsou exkluzivní křišťálové kousky Rückl ztělesňující staletou bohatou tradici.

V malebném údolí řeky Berounky, v Nižboru, ve Středočeském kraji, nabízí sklárna Rückl, díky možnosti prohlídky prostor, ideální možnost pro výlety a exkurze, jak pro jednotlivce, tak i pro skupiny, pro malé i velké. Komentované prohlídky sklárny návštěvníkům přiblíží jednotlivé fáze a tradiční techniky výroby skla, krok za krokem, včetně umění ručního foukání, procesu kontroly kvality a řemeslného mistrovství brusičů.

Kde koupím výrobky sklárny Rückl?
NaN,%(float)s Kč

Nové články

Hodnocení a zkušenosti se sklárnou Rückl

Máš zkušenost se sklárnou Rückl?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
Nejnovější hodnocení