Úřady a doložení potrvzení o příjmu otce mé dcery. Je to opravdu nutné?

Zodpovězené
21. říj 2019

Dobrý den,

potřebovala bych poradit s úřadem, už jsem byla asi 5x a pořád nic. Mám problém s tím, že chtějí potvrzení příjmu od otce mé dcery (kolik si vydělává), jenže spolu už nejsme a ani se nestýkáme, tak kde ho mám vzít?
Kdyby otec prý nebyl napsaný v rodném listě, tak to nepotřebují, ale u syna jsem to nepotřebovala a taky byl otec napsaný v rodném listě a nežili jsme spolu a v kontaktu jsme taky nebyli. Syn a dcera mají jiného otce.
Co mám dělat teď? Jak postupovat? Už jsem zoufalá.

Děkuji moc za rady.

Dobrý den,

bohužel nejsme schopni Vám nijak konkrétně poradit, jelikož neznáme podrobně celou situaci. Ve většině těchto případů doporučujeme se obrátit na advokáta, aby Vás v řízení zastupoval.

S pozdravem

Zdeněk Hromek