Stupátko ke kočárku Stokke Xplory. Musí být vždy originál Stokke anebo sedí i jiná značka?

Zodpovězené
26. únor 2019

Dobrý den,

měla bych otázku, mám kočárek Stokke Xplory. , lze na něj dát i jiné stupátko než originální Stokke skate? Popřípadě jaké?

Děkuji.

Ahoj!

U Stokke Xplory V5

Stokke Xplory V5

originálního skejtu dost záleží u verze, protože je to tam tak trochu poměněné, co se uchycení týká. Ty však hledáš stupátko univerzální, čili tam o verzi v podstatě vůbec nejde. Moje rada, pokud opravdu trváš na univerzálním přídavném skejtíku (předpokládám, že kvůli ceně, která je u originálních Stokke produktů vyšší), orientovat se na nejuniverzálnější ze všech, tedy Bumprider. Přidávám i fotku, jak to vypadá připojené. Myslím, že docela fajn. 🙂

I tak jsem však přesvědčena, že jejich originální stupátko je lepší volbou, kvůli designu přesně na míru typu kočárku a jednoduššímu odnímání, připojování, zvedání...a kvůli originálním úchytům. A také prostorovému řešení pro nohy. Já bych se po něm asi přece jen ohlédla, a to třeba i v bazarové nabídce.

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.