Bude Kinderkraft Grande správná náhrada kočárku ABC Design Viper 4 2017?

Zodpovězené
15. dub 2022

Ahoj,

líbí se mi kočárek Kinderkraft Grande Burgundy. Byla to láska na první pohled, ale slyšela jsem negativa. Bydlíme na vesnici a často chodíme do lesa, tak bych ho chtěla využít i pro občasné návštěvy do města atp.

Máme i ABC Design Viper 4 2017, ale na ten jsem už ztratila nervy. Stále opravujeme defekty, nebo rovnou měníme celé duše.

Bude Kinderkraft Grande správná náhrada?

Děkuji

Ahoj,

Kinderkraft Grande je kočárek za dostupnou cenu, pro nenáročné rodiče. Materiály odpovídají ceně, ať už je to kvalita plastů, spojů (občas může vrzat) nebo textílií. Ale kdo za tu cenu nečeká zázraky, může být příjemně překvapený 🙂.

Pokud chceš kočárek i do terénu, tak bych spíše doporučila Kinderkraft Grande LX, který má i přední kola gumová a ne pěnová.

Každopádně je třeba počítat s tím, že je to spíše městský model a pokud budou převládat procházky v přírodě, tak bych se zaměřila na více odpružené kočárky s většími koly.

Například Petite&Mars Street+ Air, který patří také k cenově dostupnějším kočárkům, má velká nafukovací kola i větší nosnost (22 kg).

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě nějaký dotaz, neváhej mi napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie