Jaký kočárek pro listopadové miminko do 22 000 Kč?

Zodpovězené
5. zář 2023

Dobrý den,

prosím, poradíte mi, jaký kočárek vybrat pro miminko narozené v půlce listopadu?

Žijeme na vesnici, kde jsou spíše polní cesty, nerovné chodníky a ne příliš kvalitní asfaltová lesní cesta. Ráda bych koupila dvojkombinaci kočárku, ke kterému poté zvlášť přikoupím autosedačku.

Byla bych ráda za prostornou korbu, kam se dítě pohodlně vleze i s fusakem. U sporťáku bych byla ráda, aby byl polohovací do úplného lehu s dlouhou stříškou. Cenově bych se chtěla vejít maximálně do 22 000,- Kč.

Děkuji

Ahoj,

nezaměřuj se na výběr co největší hluboké korby, protože Ti to zúží výběr a ve druhé řadě více uškodí, než pomůže.

Je důležité zvolit správný rozměr hluboké korby. Tvé dítě se narodí v listopadu, takže Ti bude naprosto stačit standardní rozměr hluboké korby - 77x34 cm.

Dítě potřebuje fusak pouze v prvních měsících života, kdy je ještě maličké. Nadstandardně velká hluboká korba také není nutná. Další podzim a zimu už bude vozit ve sportovní části.

Určitě si prohlédněte cenově dostupné a populární modely Britax Smile 5Z a Britax Smile 4. Jejich srovnání Ti sem připínám:

Z o něco lehčích a elegantnějších modelů určitě doporučuji Espiro Yoga, Kinderkraft Nea, nebo Zopa Move Cross 2.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka