Kombinovaný kočárek Sojan B&B Car 3v1 2017. Jaký na něj máte názor?

Zodpovězené
7. zář 2019

Dobrý den,

prosím o názor na kočárek Sojan B&B Car 3v1 2017. Kočárek má sloužit pro listopadové miminko. Zaujala mě koženka, výbava a cena kočárku.

Děkuji

Ahoj,

v první řadě bych u Sojan Bobas Car

Sojan Bobas Car

pochválila příjemný design. Je minimalistický, ale přitom výrazný díky kožence a kontrastním barvám. Ke kožence bych ještě řekla - kromě toho, že vypadá fajn, je určitě plusem i snadná údržba (stačí přetřít) - ale nezapomeň také na mínusy - menší prodyšnost (pozor, zejména v létě, na přehřívání), možnost vyblednutí či oloupání (v podstatě neopravitelné), a pokud je i uvnitř, dítko se může klouzat a / nebo se potit.

Výbava je u takových (polských, robustnějších kombinovaných) kočárků obecně dobrá - tam se nespletete ani u jiných podobných modelů. A k ceně - okolo 13 000 Kč je to ok - dostupný, ale ne úplně nejlevnější. Já osobně musím říci, že korbička je fajn - prostorná, celkem pěkná (i když stříška by mohla být delší) - ale jako u mnoha těchto kočárků, sporťák mi přijde slabší. Opěrka je vysoká, to je super, ale celkové provedení, funkcionalita, materiály, stříška, regulace polohování a pásů - mi přijdou podstatně slabší, nepříliš praktické a méně promyšlené. Proto bych kočárek doporučila spíše jako počáteční model, na rok, rok a půl max, a později ho zaměnila za lehčí neotočný model.

Kromě něj ti doporučím kouknout i na cenově dostupný, ale velmi příjemně udělaný (i co se sporťáku týká) Kinderkraft Prime 2019;

Kinderkraft Prime 2019

popřípadě značku Bebetto (např. zajímavý Bebetto Nico ve verzi Estilo s koženkou); a z takových skladnejších, dizajnovejších možná i Tutis Aero.

Bebetto Nico Estilo Pro

Tutis Aero

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.