Proč se přestal vyrábět kočárek Concord Camino a Concord Wanderer?

Zodpovězené
2. čer 2022

Ahoj,

líbí se mi Concord Camino a Concord Wanderer. V obchodech je však nemůžu najít.

Proč se už nevyrábějí?

Budou se ještě vyrábět?

Děkuji

Ahoj,

značka Concord zanikla a je součástí Jané. Modely se již vyrábět nebudou, ale určitě bych se nebála bazarové koupě Concord Camino. Jedná se o kvalitní kočárek, takže i bazarový bude v dobrém stavu.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie