Sporťák do úplného sedu?

18. pro 2018
Dobrý den.

Čekáme druhé dítě a zvažujeme koupit nový kočár. Máme X-lander XA 2015 v dvoukombinaci a jsme hodně nespokojení. Kočár jsme pořizovali na referenci známé a nám teda nevyhovuje. Hlavně mi vadí, že ve sporťáku dítě nesedí ale pořád tak napůl leží... Potrebujeme něco do terénu a pro vysoké řidiče. Oba jsme s manželem vysocí. Cenu bych ráda viděla do 15 tisíc ale nevím, zda je to reálné.
Ahoj!

Na tvůj problém doporučuji vyzkoušet korýtkové sezení. Je mnohem méně nakloněno, polohuje se vcelku (celkovým nakloněním daného tvaru sezení) a ani menší děťátko v takovém kočárku neklouže. Zároveň má též výhled.

Pro terénní využití se jistě podívej na Jané Crosswalk R. Zajímavou volbou by mohl být i Baby Jogger City Premier, případně ještě lépe Baby Jogger City Versa GT. Cybex Balios M, případně GB Beli 4 by mohly také vyhovět, pokud ten terén není extrémně těžký. Jsou to spíše městské kočárky s robustnějšími koly, takže občasné hrubší zacházení dají. Za zmínku stojí i kočárky značky Emmaljunga, ale jsou z těch dražších. Bazarový by za to stál Stokke Trailz či Bugaboo Buffalo.

Pokud by ses nakonec rozhodla pro klasické sezení (ne korýtko), neobstarávaj kočárek s polohováním na pás, pokud ti šikmé sezení nevyhovuje. Pokud už, tak s polohováním na páčku na zadní části zádové opěrky. Příkladem by mohl být Nuna ivvi či Easywalker Mosey+.
Polož otázku v poradně

Sem začni psát odpověď...

Odešli