Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Sporťák pro závisláka - velká kola, otočení proti směru jízdy, rozumná cena. Máte tip?

Zodpovězené
31. bře 2021

Dobrý den,

chtěla bych poradit, jestli vůbec existuje sporťák podle mých představ. Chtěla bych, aby měl velká kola, aby šel otočit proti směru jízdy, protože malá potřebuje vidět maminku, a aby mě finančně nezruinoval 🙉🙈🙊.

Předem moc děkuji.

Dobrý den,

děkuji za Váš dotaz. 🙂

Vaše požadavky jsou velmi skromné, takže určitě nebude problém Vám poradit kočárek, se kterým byste byla spokojená po všech stránkách. 😇

Zkusím Vám poradit tři velmi dobře cenově dostupné a kvalitní kočárky a věřím, ze si vyberete.

1) Lonex Sport - opravdu velká gelová kola s možností aretace předních kol, jízda proti i po směru jízdy, cenově okolo 6-7 tisíc. Prodává se i v mnoha hezkých designových provedení, takže je na něj radost pohledět. Má prostorné sezení, stejně tak prostorný úložný koš a projedete s ním i horší terén - má nastavitelnou dvoustupňovou absorpci nárazu. Také má plynulé polohování zad a nohou, malá se v něm určitě i velmi dobře vyspinká. 😉

2) EasyGo Optimo Air 2020 - cenově o pár stovek levnější, ale na stejně vysoké úrovni. Kolečka sice nejsou gelová, ale nafukovací, ale u tohoto kočárku nepoznáte rozdíl ani v náročnějším terénu. Velmi dobře se ovládá, je lehoučký, skladný a stejně jako u předchozí má plynulé polohování zad a nohou a je velmi prostorný.
3) Zopa Move - je lehký (má 10 kg), skladný a kompaktní (bez problému se mi vlezl do mého malého kufru VW Polo), Má skutečně velkou stříšku, na které jsou dva zipy - jedním stříšku prodloužíte (po prodloužení krásně zakryje děťátko před sluníčkem či větrem) a druhým zipem si zajistíte větrání. Jedná se o perfektně odpružený kočárek, se kterým zvládnete kostky, kočičí hlavy, polňačky a další lehčí terén. Za sebe musím říct, že jsem ho zkoušela i v horším terénu a vydržel. 😅 Sezení má po i proti směru jízdy a je opravdu designově moc hezký! 😍 Tento kočárek seženete i do 6 tisíc.

Přeji šťastnou ruku při výběru a kdybyste měla ještě nějaký dotaz, klidně napište. 🙂

Mějte se moc hezky. 🌷


Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz