Rotace pánve a dráždivá děloha. Jaká je pravděpodobnost předčasného porodu?

Zodpovězené
16. lis 2018

Dobrý den,

mám dotazy dva. Jsem ve 27+5 a mám velice dráždivou dělohu. Užívám na to tuny magnesia a pomáhá to minimálně, děloha tvrdne při jakékoli menší námaze, nebo aktivitě. Bojím se předčasného porodu, jsem paranoidní? Jak moc velká pravděpodobnost předčasného porodu je?

A teď k druhé otázce. Mám rotaci pánve a slyšela jsem, že při přirozeném porodu (když mimčo donosím jak mám) je to nebezpečné? Je to pravda?

Děkuji.

Dobrý den,

tento dotaz směrujte prosím do gynekologické poradny.

Děkuji.

Přeji Vám krásný den.
Radka Jakubová