Zastavení předčasného porodu 34tt

marketka00
27. lis 2017

Dobrý den, dorazili jsme do porodnice v 33+2tt spíš jen pro ujištění, zda se něco neděje. A už si mě zde nechali, že začíná předčasný porod. Nasadili mi infuze gynipralu (musím Teda říct, že mi dával slušně zabrat), kortikoidy. Když mi dali poslední injekci kortikoidu, tak už mám teď jen infuzi magnesia. Ráda bych se zeptala, zda máte některá zkušenost, že se tím porod úplně zastaví a mimi vydrží nebo mám očekávat příchod malickeho každým dnem? Moc dekuju

8slunicko6
27. lis 2017

Moje kamarádka to tak měla a stejně porodila 3.den...

arinaandel
28. lis 2017

Jj, také tak, mě dr. řekla, že pokud porod začal, tak už musí proběhnout, jen ho pozastavili, aby do mne nacpali léky pro dozrání plic miminek. V sobotu jsem jela do nemocnice a v pondělí císař 33+2 🙂 , dnes je prckům 2,5 roku. Všechno dobre dopadne, uvidíš, držím palce.

terinda
28. lis 2017

Přijali mě v pátek (otevřená na 6 a rozjetý porod) a porodila jsem v úterý 33+1. Vše dopadlo v pořádku 🙂

elinka90
28. lis 2017

Na gyndě v 33tt mě poslali do porodnice, že pokud semnou není manžel volají sanitku. Byla jsem na 8cm otevřená bez bolestí. Ležela jsem tam 14 dní a rodila až 37+5tt. U mě nebylo co zastavovat. Nikdo nechápal jak jsem se mohla takto otevřít bez bolesti. Neznám co je to tvrdnutí břicha ani poslíčky 😀

beruda
28. lis 2017

Já rodila v 35 tt, ale mně tedy praskla voda, jinak jsem žádné bolesti neměla. 3 dny kapačky a kortikoidy a 4 den šla malá císařem ven. Obě jsme byly jinak v pořádku.

japona
28. lis 2017

@marketka00 To nelze říct. Můžete porodit dnes a stejne tak můžete porodit za měsíc. Zkusenost mam s obojim🙂 Je dobré, že jste pod dozorem a ze se stihly injekce kortikoidu. Ve vašem týdnu je již miminko hotove, kdyby něco. Drzim palce!🙂

marketka00
autor
28. lis 2017

Děkuji všem za reakce. Zatím se držíme a vypadá to dobře 🙂

baarunecka
28. lis 2017

Rodila jsem 3x předčasně, 2x jsem měla gynipral a kortikoidy .. 2x jsem rodila až 35+4 a 35+6 ale po 3 už 31+1... Můžete porodit ale také nemusíte, každá to má jinak...

klea81
6. zář 2018

@elinka90 ja se zase otevřela z 1 cm na 9 cm za 57 minut 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru