1. screening - velmi limitní přehlednost a sub.nález v nuchální oblasti. Špatné výsledky?

Zodpovězené
9. bře 2021

Dobrý den,

na prvním screeningu nález podle doktora: velmi limitní přehlednost a sub.nález v nuchální oblasti.

Co to znamená pro mimčo?

Doktor mi k tomu nic neřekl a jenom poslal na další vyšetření a docela mě to vyděsilo.

Děkuji

Dobrý den,

z toho co píšete, tak těžko říci. Buďto Váš pan doktor jednoduše kvůli špatné přehlednosti nebyl schopen oblast šíjového projasnění vůbec zhodnotit a posoudit (občas tomu tak je) nebo se mu tam opravdu něco nezdálo. Nezbývá tedy nic jiného než vyčkat na kontrolu na vyšším pracovišti, kde Vám řeknou více.

Držím palce!

Přeji Vám hezký den,

MUDr. Martin Hynek

gynekolog-porodník, klinický genetik
www.gynfem.cz
www.cfm.gynpor.cz