Lázně po krvácení po mimoděložním těhotenství. Mám na ně nárok?

Zodpovězené
26. srp 2019

Dobrý den,

zajímalo by mě, zda mám nárok na komplexní lázeňskou léčbu.

Jsem po mimoděložním těhotenstvi. Operovali mě z vitální indikace. Krvácela jsem masivně do břicha. Operaci provedli laparotomií. Laparoskopicky už to nebylo možné.

Doma mám dvě děti, obě po IVF. Třetí se zadařilo přirozeně, ale bohužel to dopadlo, jak to dopadlo.

Mám šanci? Má cenu jít a žádat o to gynekologa, nebo jsou dnes na lázeňskou léčbu jiná pravidla?

Třetí miminko moc s manželem chceme. A lázně nám už jednou pomohly, i když dcera byla na 4. pokus IVF, díky lázním se tehdy zadařilo. Myslím, že i po psychické stránce bych je uvítala. Hradit si je si bohužel nemohu dovolit.

Děkuji za odpověď a Váš čas.

Dobrý den,

na toto Vám neumím odpovědět, to je věcí pojišťovny a ne medicíny.

Mějte krásný zbytek dne,
MUDr. Jiří Emmer
neurolog a farmakolog, Plzeň