Dávkování Utrogestanu. Jak často brát?

Zodpovězené
21. črc 2022

Dobrý den, pane doktore,

jsem v 5. tt a moje paní doktorka mě na prohlídku objednala až na 9. tt. V dubnu jsem potratila, tak jsem si nechala nyní napsat Utrogestan, ale zapomněla jsem se zeptat na dávkování a v receptu taky nebylo uvedeno.

Jaké je tedy dávkování?

Děkuji a přeji hezký den.

Dobrý den,

na Váš dotaz Vám nemohu odpovědět. Dávkování je totiž individuální a značně variabilní. Rozhodovat o dávce léků v internetové poradně není možné. Musíte kontaktovat lékaře, který Vám lék předepsal.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz