Otěhotnět v prosinci. Máte nějakou radu?

Zodpovězené
10. pro 2019

Dobrý den,

jak mohu v prosinci otěhotnět? Jak to udělat? Prosím o rady, tipy.

Nebo nevíte o ivf v rámci studie zdarma kde a kdy? Nejlépe kdyby šlo letos.

Moc ráda bych otěhotněla ještě tento měsíc. Tlačí mě věk a Letrox beru a budu brát nadále.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

pokud si přejete otěhotnět v prosinci, tak doporučuji pravidelný pohlavní styk.
Při neúspěchu doporučuji návštěvu pracoviště reprodukční medicíny.
Pokud navštívíte pracoviště reprodukční medicíny, budou se muset nejdříve provést vyšetření Vás a Vašeho partnera a poté je teprve možno zahájit léčbu.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz