• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hrazené IVF je do 39ti nebo 40ti let?

6. září 2009 
Dobrý večer, my taky zkoušíme, ale zatím mám ješte trochu času, ale ptám se pro sestru, které bude v prosinci 39, jestli některá pojišťovna proplácí IVF i do 39+364 dní nebo všechny jen do 38+364? Nevíte někdo, prosím? Moc děkuju za odpovědi!!! Linda
5. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
lin: me se zda ze je to 39+364 dni!!! Ale nevim to presne Tak snad ti nekdo poradi lip
6. zář 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Lindo,to se musí sestra optat u pojišťovny,které je...záleží na pojišťovně :wink: :slight_smile: Každá to má jinak...někde to hradí do 39 někde do 40ti,v případě kdyžtak přestoupit k jiné :slight_smile:
6. zář 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, moc Vám děkuju!!! Sestra má Metal-Aliance a na netu info nenašla, tak jí řeknu, ať to všechno obvolá.. A přejít k jiné pojišťovně je bez problémů? Aby ji tam, kde to proplácí do 40, vůbec vzali.. Díky moc!!
6. zář 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
VZP proplácí do 39 + 364 :wink: ...přejít k jiné pojišťovně může jednou za půl roku -aspoň myslím..
6. zář 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lin-přejít k nové pojiš.se může každé čtvrtletí....já taky přecházela :wink: Přejít se dá bez problémů,nemusí nikde uvádět žádné důvody!!! :slight_smile: :slight_smile:
6. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek