Ovulační krvácení. Co ho způsobilo?

Zodpovězené
13. kvě 2021

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat. Nikdy jsem neměla ovulační krvácení, ale poslední dva měsíce jsem po styku s přítelem začla krvácet, ale teď při poslední ovulaci a styku, tak jsem měla bez krve.
O miminko se snažíme druhým rokem, byli jsme i na různých vyšetřeních a stále nic, až teď mě zarazila ta krev. V sexu jsme pokračovali i během toho ovulačního krvácení, říkali jsem si, že je to asi šance k otěhotnění, ale pokaždé jsem dostala menstruaci. Teď ta poslední menstruace byla s vynecháním jednoho dne. A teď čekám na další, má se dostavit 7.2., tak uvidíme.

Děkuji za odpovědi 🙂.

Dobrý den,

v případě, že se krvácení objeví po styku a dříve nebylo, doporučuji vyšetření u svého gynekologa k vyloučení zánětu.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz